+48 22 428 16 15

Apartamenty Patria

Leona Kruczkowskiego, Śródmieście

Apartamenty Patria - prestiżowa inwestycja w zielonej okolicy Powiśla


Dodaj swoją nieruchomość w Apartamenty Patria
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Oferta nr 4578
Status
>Gotowe

Ulica
Leona Kruczkowskiego

Region
Śródmieście

Cena sprzedaży od
1,500,000 PLN
(342,286 EUR)

Śr. cena sprzedaży za m2
19,500 PLN

Cena wynajmu od
3,500 PLN
(799 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
77 PLN

Ilość mieszkań
350

Od centrum
19km

Wszystkich pięter
6

Zdjęcia inwestycji Apartamenty Patria


Apartamenty Patria

Hamilton May prezentuje kompleks budynków apartamentowych Patria, miejsce unikatowe, położone w przepięknym zielonym otoczeniu Powiśla, w samym sercu Warszawy.


Apartamenty Patria

W skład luksusowego kompleksu mieszkalno - apartamentowego wchodzą 4 sześciopiętrowe budynki mieszkalne o ciekawej architekturze i eleganckich elewacjach. Niezwykle atrakcyjne otoczenie tej inwestycji stanowią o wygodzie i prestiżu życia. "Patria" została harmonijnie wpisana w parkowe otoczenie warszawskiego Powiśla, ponieważ podczas realizacji dołożono wszelkich starań, by istniejąca zieleń stanowiła jej integralną część. Dlatego też kameralne, wewnętrzne dziedzińce są częścią istniejącego parku.

Inwestorem jest jeden z najlepszych deweloperów Dom Development. Budowa inwestycji została ukończona w październiku 2006 roku.


Lokalizacja Apartamentów Patria

Osiedle Patria zlokalizowane jest w jednej z najbardziej prestiżowych części warszawskiego Powiśla, przy ulicy Leona Kruczkowskiego w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Rydza Śmigłego, w pobliżu Pl. Trzech Krzyży, Al. Jerozolimskich oraz ul. Marszałkowskiej.

Teren ten przez wiele lat czekał na dynamicznego inwestora i odpowiedniego, atrakcyjnego dla tej lokalizacji projektu. Apartamenty "Patrii" to propozycja dla najbardziej wymagającej i zamożniejszej grupy klientów. Osiedle uwzględnia parkowy charakter okolicy ulic Książęcej i Kruczkowskiego. "Patrię" wyróżnia nowoczesna i elegancka architektura oraz wysoki standard wykończenia. Inwestycja oferuje podziemne parkingi i wewnętrzny plac zabaw.

Mieszkańcy mogą wybierać w bogatej ofercie wielu kin, teatrów, najbardziej popularnych galerii, muzeów oraz sklepów i centrów handlowych zgromadzonych wzdłuż ulicy Marszałkowskiej i Alej Jerozolimskich. Dzięki sprawnej komunikacji miejskiej można szybko dotrzeć do wszystkich kluczowych miejsc Warszawy.

Lokalizacja inwestycji to prestiż i zarazem niespotykany nigdzie indziej komfort życia.


Apartamenty

Apartamenty dostępne są w różnych rozmiarach, począwszy od dwupokojowych (ok. 45 m2) mieszkań i pięciopokojowych apartamentów (ok. 170 m2) położonych na najwyższych piętrach.


Ogólne informacje

Hamilton May, jako biuro zajmujące się nieruchomościami o wysokim standardzie, bardzo często posiada w swojej ofercie apartamenty dostępne na wynajem w Patrii. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt.