+48 22 428 16 15

Atelier Residence

Bagno, Śródmieście

Luksusowe apartamenty w inwestycji Atelier Residence obok Placu Grzybowskiego


Dodaj swoją nieruchomość w Atelier Residence
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Oferta nr 4960
Status
>Gotowe

Ulica
Bagno

Region
Śródmieście

Cena sprzedaży od
720,000 PLN
(165,826 EUR)

Śr. cena sprzedaży za m2
17,000 PLN

Cena wynajmu od
2,800 PLN
(645 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
80 PLN

Ilość mieszkań
185

Od centrum
w centrum

Wszystkich pięter
14

Podobne inwestycje

Zdjęcia inwestycji Atelier Residence


Atelier Residence

Hamilton May prezentuje prestiżowy budynek apartamentowy zlokalizowany nieopodal Pałacu Kultury i Nauki.


Atelier Residence

Inwestycja została zrealizowana w 2009 r.

Jest to projekt wielofunkcyjny składający się z części mieszkaniowej, handlowo-usługowej i biurowej. Budynek ma 15 kondygnacji naziemnych i 3 podziemne, w których zlokalizowana jest hala garażowa. Na parterze i 1-szym piętrze znajdują się lokale usługowe i biura. Apartamenty mieszkalne w liczbie 185 znajdują się na piętrach od 2. do 14.

Do wykończenia budynku użyto najwyższej klasy materiałów. Hole i recepcja wykończone są kamieniem i okładzinami drewnianymi. Na podłogach znajdują się eleganckie dywany. Całą inwestycję można scharakteryzować jako połączenie wyrafinowanego stylu z nowoczesnymi technologiami. Budynek został uhonorowany wieloma prestiżowymi nagrodami.

Inwestorem jest firma SRF Poland Sp. z o.o., a budynek zaprojektowali Andrzej Orliński i Wojciech Popławski z pracowni OP Architekten.


Lokalizacja Atelier Residence

Budynek znajduje się przy ul. Bagno, tuż obok Pl. Grzybowskiego i stacji metra Świętokrzyska. W zasięgu spaceru znajduje się Ogród Saski, kina, teatry, restauracje, sklepy, Centrum Handlowe Złote Tarasy oraz Centralny Obszar Biznesu.


Apartamenty w inwestycji Atelier Residence

Powierzchnie mieszkań w budynku mieszczą się w przedziale od 41 do 200 m2. Architektom zależało na stworzeniu we wszystkich, zarówno małych jak i dużych wnętrzach poczucia przestronności. Części dzienne są wyraźnie oddzielone od części nocnych. Większość mieszkań posiada duże loggie.


Ogólne informacje

Atelier Residence ze względu na swoje położenie i standard wykonania jest jedną z ciekawszych propozycji na warszawskim rynku luksusowych apartamentów. Biuro Hamilton May zaprasza do kontaktu osoby zainteresowane mieszkaniami w tej inwestycji.