+48 22 428 16 15

Biały Kamień

Biały Kamień, Mokotów

Biały Kamień - luksusowy kompleks mieszkaniowy w prestiżowej części Mokotowa


Dodaj swoją nieruchomość w Biały Kamień
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Oferta nr 4718
Status
>Gotowe

Ulica
Biały Kamień

Region
Mokotów

Cena sprzedaży od
690,000 PLN
(157,452 EUR)

Śr. cena sprzedaży za m2
17,000 PLN

Cena wynajmu od
2,000 PLN
(456 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
60 PLN

Ilość mieszkań
100

Od centrum
2km

Wszystkich pięter
5

Zdjęcia inwestycji Biały Kamień


Biały Kamień

Hamilton May prezentuje luksusową inwestycję mieszkaniową mieszczącą się w zielonej części Mokotowa, tuż obok Pola Mokotowskiego, w samym sercu Warszawy.


Biały Kamień - Inwestycja

Luksusowy kompleks mieszkaniowy składa się z 14 indywidualnych struktur, odznaczających się indywidualnym stylem, zlokalizowanych na obszarze ok 19 hektarów. Cała inwestycja znana jest pod nazwą "Biały Kamień" i stanowi dom dla wielu pracowników sektora biznesu, pracujących w centrum miasta.


Lokalizacja kompleksu Biały Kamień

Ten luksusowy kompleks oddalony jest ok 2km od centrum miasta, leżąc jednocześnie w samym sercu Warszawy. Lokalizacja ma do zaoferowania wiele terenów zielonych, takich jak Pole Mokotowskie - jest również świetnie skomunikowana z resztą miasta za pomocą środków komunikacji miejskiej oraz metra.

W pobliżu można znaleźć wiele restauracji - oferujących zarówno kuchnię polską jak i zagraniczną, oraz liczne kawiarnie, międzynarodowe przedszkola czy salony urody - wszystko w zasięgu spaceru. Jedną z głównych kulinarnych atrakcji jest japońska restauracja Izumi Sushi - jedna z najbardziej luksusowych i ekskluzywnych w Warszawie.


Apartamenty w kompleksie Biały Kamień

Biały Kamień oferuje apartamenty o różnorodnym typie i rozmiarach - od 52 do 196m2. Inwestycja oferuje łącznie 1200 apartamentów - w znacznym stopniu zamieszkałych przez młode pokolenie wyspecjalizowanych pracowników, prowadzących działalność w centrum miasta, korzystając z wygodnych możliwości transportowych.


Ogólne informacje

Dostępność apartamentów w inwestycji Biały Kamień zależy od aktualnego popytu. Zważywszy jednak na znaczną ich liczbę, Hamilton May jest w stałym posiadaniu bogatej oferty mieszkań o różnorodnych rozmiarach i konfiguracji. Inwestycja jest szczególnie popularna wśród pracowników biznesowych oraz obcokrajowców, podczas ich dłuższego pobytu w Warszawie.