+48 22 428 16 15

Capital Art Apartments

Giełdowa, Wola

Capital Art Apartments - nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w znakomitej lokalizacji


Dodaj swoją nieruchomość w Capital Art Apartments
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Oferta nr 5468
Status
>Gotowe

Ulica
Giełdowa

Region
Wola

Cena sprzedaży od
323,000 PLN
(74,439 EUR)

Śr. cena sprzedaży za m2
10,500 PLN

Cena wynajmu od
2,300 PLN
(530 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
50 PLN

Ilość mieszkań
580

Od centrum
2km

Wszystkich pięter
17

Podobne inwestycje

Zdjęcia inwestycji Capital Art Apartments


Capital Art Apartments

'Capital Art Apartments' to nowoczesny kompleks mieszkalny położony w wyjątkowej lokalizacji, tuż obok ścisłego centrum miasta, w pobliżu stacji metra 'Rondo Daszyńskiego', a jednocześnie odsunięty od głównych ciągów komunikacyjnych na odległość niezbędną do zapewnienia mieszkańcom komfortu.


Capital Art Apartments

Inwestycja została zrealizowana w 3 etapach na przestrzeni lat 2006 - 2014.

W każdym z etapów zaprojektowano podziemne garaże z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Inwestycja jest w pełni dostępna dla osób niepełnosprawnych. Osiedle jest strzeżone i ogrodzone, a także wyposażone w system monitoringu, który daje mieszkańcom poczucie prywatności i bezpieczeństwa.

Całość charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia. Użyte materiały to m.in. kamień, szkło i stal. Przy wejściu od strony ul. Giełdowej znajduje się recepcja.

Inwestorem jest firma Atlas Estates.


Lokalizacja Capital Art Apartments

Inwestycja usytuowana jest przy ulicy Giełdowej 4 na warszawskiej Woli, zaledwie kilkaset metrów od Śródmieścia. Jest to miejsce idealne dla osób preferujących życie w ścisłym centrum miasta, ceniących funkcjonalność i komfort, a zarazem pragnących odrobiny ciszy i spokoju. Inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Rondo Daszyńskiego. Na wyciągnięcie ręki znajdują się punkty usługowe, kina, restauracje, centra handlowe oraz liczne placówki kulturalno-oświatowe.


Apartamenty w inwestycji Capital Art Apartments

W inwestycji Capital Art Apartments znajduje się 580 mieszkań o przemyślanych rozkładach, od przytulnych 30 m2 do przestronnych 160 m2.
I etap mieści 214 mieszkań na 8 piętrach. II etap to 17-piętrowy budynek B liczący 177 lokali oraz 7-piętrowy budynek C ze 123 mieszkaniami. 8-piętrowe budynki D i E, gdzie zaprojektowanych zostało 189 lokali, stanowią III etap inwestycji.


Ogólne informacje

Mieszkania w projekcie Capital Art Apartments są doskonałą lokatą kapitału ze względu na wyjątkowe położenie na mapie Warszawy. Dzięki usytuowaniu tuż przy linii metra, inwestycja nigdy nie straci na wartości. Co więcej mieszkania cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najemców, między innymi pracowników pobliskich biur.