+48 22 428 16 15

Cosmopolitan Tower

Twarda, Śródmieście

Cosmopolitan Twarda 4 - niezrównana inwestycja w sercu Warszawy


Dodaj swoją nieruchomość w Cosmopolitan Tower
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Oferta nr 5004
Status
>Gotowe

Ulica
Twarda

Region
Śródmieście

Cena sprzedaży od
1,600,000 PLN
(369,302 EUR)

Śr. cena sprzedaży za m2
38,800 PLN

Cena wynajmu od
7,500 PLN
(1,731 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
120 PLN

Ilość mieszkań
236

Od centrum
w centrum

Wszystkich pięter
44

Podobne inwestycje

Zdjęcia inwestycji Cosmopolitan Tower


Cosmopolitan Tower

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wieżowiec Cosmopolitan - 160-metrowy budynek mieszkalny zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy, zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach.


Cosmopolitan Twarda 4

Wieżowiec Cosmopolitan to drugi najwyższy budynek w Warszawie. Mierząca 160 metrów wysokości wieża liczy 44 piętra, z częścią mieszkalną zaczynającą się od 8. pięta. Poziomy 1 do 3 zajmują lokale biurowe, natomiast parter przeznaczony jest na sklepy i restauracje. 3 podziemne poziomy inwestycji zajmuje parking z 299 miejscami postojowymi.

Cosmopolitan został zaprojektowany przez Helmuta Jahna, jednego z największych współczesnych architektów. Jest autorem prestiżowych projektów, m.in. siedziby Unii Europejskiej w Brukseli oraz Highlight Munich Business Towers. Cosmopolitan to jego pierwszy projekt zrealizowany w Polsce.

Cosmopolitan cechuje się kilkoma wartymi uwagi cechami:
Okna apartamentów o wysokości ponad 2,5 metra nie tylko zapewniają obfity dostęp naturalnego światła, ale również zapewniają jeden z najlepszych widoków w Warszawie. Rozpościerająca się z wieżowca panorama obejmuje Pałac Kultury i Nauki, wieżowce centrum biznesowego Warszawy, a również Park Saski, Stare Miasto, Żoliborz, Stadion Narodowy i Wisłę. Unikalnym rozwiązaniem w tego typu budynkach są otwierane okna we wszystkich pomieszczeniach, jak również wykusze, które wychodząc poza obrys bryły, dodatkowo poszerzają pole widzenia z wnętrza.

Na 4. piętrze budynku znajduje się strefa relaksu dostępna jedynie dla mieszkańców, obejmująca fitness klub z siłownią, pokoje masażu, saunę suchą i mokrą, jacuzzi oraz pomieszczenia klubowe. Na tym poziomie położony jest również zielony taras o powierzchni 950 m2 z widokiem na pl. Grzybowski.


Cosmopolitan Twarda 4 - lokalizacja

Cosmopolitan Tower położony jest w ścisłym centrum Warszawy, u zbiegu ulic Emilii Plater i Twardej. W odległości 5-minutowego spaceru znajduje się do Dworzec Centralny, centrum handlowe Złote Tarasy, Pałac Kultury i Nauki oraz stacja metra Świętokrzyska. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się biurowce usytuowane na ul. Emilii Plater oraz przy rondzie ONZ. Miejsce ze znakomicie rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną i usługową, zapewniające dostęp do licznych restauracji, kawiarni, klubów, pubów, kin oraz teatrów.


Cosmopolitan Twarda 4 - apartamenty

Cosmopolitan mieści w sobie 236 apartamentów o rozmiarach od 54 do 198 m2. Na najwyższych piętrach znajdują się cztery 2-poziomowe penthousy o powierzchni do 380 m2. Wszystkie apartamenty oddawane są wykończone i wyposażone. Wysokość pomieszczeń to 3 metry, a okna we wszystkich apartamentach mierzą ponad 2,5 metra.


Cosmopolitan Twarda 4 - informacje ogólne

Dzięki swojej wyjątkowości, lokalizacji i standardzie wykończenia, apartamenty w wieżowcu Cosmopolitan należą do najbardziej interesujących ofert na warszawskim rynku luksusowych nieruchomości. Hamilton May zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z naszym biurem aby uzyskać więcej informacji.