+48 22 428 16 15

Galeria Park Top

Obrzeżna, Mokotów

Galeria Park Top - nowoczesny kompleks apartamentów tuż obok Galerii Mokotów


Dodaj swoją nieruchomość w Galeria Park Top
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Oferta nr 7446
Status
>Gotowe

Ulica
Obrzeżna

Region
Mokotów

Cena sprzedaży od
450,000 PLN
(103,859 EUR)

Śr. cena sprzedaży za m2
9,000 PLN

Cena wynajmu od
3,300 PLN
(762 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
65 PLN

Ilość mieszkań
267

Od centrum
6km

Wszystkich pięter
9

Podobne inwestycje

Inwestycje w pobliżu

Zdjęcia inwestycji Galeria Park Top


Galeria Park Top

Galeria Park Top to nowoczesny kompleks 10 budynków mieszkalnych znajdujący się w popularnej i szybko rozwijającej się dzielnicy Mokotów.


Galeria Park Top

Galeria Park Top to finalny, trzeci etap dużej inwestycji mieszkaniowej na Mokotowie – kontynuacja popularnych apartamentowców Galeria Park i Galeria Point. Cała inwestycja składa się z pięciu budynków o różnorodnej wysokości – od 4 do 9 kondygnacji naziemnych, w których powstało niemal 300 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Od wygodnych kawalerek wielkości 46 metrów kwadratowych po przestronne pięciopokojowe apartamenty wielkości 140 metrów kwadratowych.

Galeria Park Top - Lokalizacja

Inwestycja usytuowana jest przy ulicy Obrzeżnej, tuż obok centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Mokotów i w bliskiej odległości od kompleksu biurowego Mokotów Business Park. Ponadto w okolicy znajduje się także wiele placówek szkolno-dydaktycznych, banków i lokali usługowych. Dogodna lokalizacja zapewnia komfort, wygodę i szybki dojazd do centrum miasta (oddalonego o 6,5 km) oraz na lotnisko.


Galeria Park Top - Apartamenty

Projekt inwestycji Galeria Park Top charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia i dbałością o wykonanie powierzchni wspólnych (jak choćby reprezentacyjnej recepcji). Wyjątkowo eleganckie są również unikalne przeszklenia pokoi na pełną wysokość kondygnacji. Dodatkowym atutem jest fakt, że każde z mieszkań ma swój własny balkon lub taras. Galeria Park Top stanowi całość z poprzednimi etapami – Galerią Park i Galerią Point. Wszystkie części inwestycji połączone są terenami zielonymi i dużą przestrzenią rekreacyjną dla mieszkańców.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych apartamentów.