+48 22 428 16 15

Marina Mokotów

Racławicka, Mokotów

Apartamenty na sprzedaż i wynajem na osiedlu Marina Mokotów


Dodaj swoją nieruchomość w Marina Mokotów
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Oferta nr 4956
Status
>Gotowe

Ulica
Racławicka

Region
Mokotów

Cena sprzedaży od
450,000 PLN
(102,686 EUR)

Śr. cena sprzedaży za m2
10,700 PLN

Cena wynajmu od
1,800 PLN
(411 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
58 PLN

Ilość mieszkań
1,027

Od centrum
3km

Wszystkich pięter
7

Inwestycje w pobliżu

Zdjęcia inwestycji Marina Mokotów


Marina Mokotów

Hamilton May prezentuje prestiżową inwestycję Marina Mokotów, zlokalizowaną w sercu Mokotowa.


Marina Mokotów

Osiedle mieszkaniowe Marina Mokotów w Warszawie zostało zaprojektowane przez APA Kuryłowicz & Associates a jego budowa była realizowana w latach 2003-2006 przez największego polskiego developera Dom Development S.A.

Działka, na której zlokalizowany jest cały kompleks ma powierzchnię 20 ha. Cały teren jest bardzo ładnie zagospodarowany. Centralną częścią planu osiedla jest pas zieleni parkowej, ze zbiornikiem wodnym, połączony z parkiem urządzonym na historycznych wałach fortowych. Wzdłuż parku zlokalizowano kwartały zabudowy mieszkaniowej o różnorodnej intensywności i charakterze.

Budynki wykończone są w bardzo wysokim standardzie, z dbałością o najmniejsze detale. Cały kompleks jest strzeżony i monitorowany.


Lokalizacja Mariny Mokotów

Prestiżowa lokalizacja, blisko centrum miasta i Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. W pobliżu znajdują się Pola Mokotowskie. Galeria Mokotów w odległości 7 minut jazdy samochodem. Marina Mokotów to także idealny wybór pod względem lokalizacji dla osób pracujących na terenie zagłębia biurowego na Służewcu.


Apartamenty w inwestycji Marina Mokotów

Na osiedlu znajdują się budynki mieszkalne o wysokości do 7 pięter, kameralne 3-piętrowe apartamentowce, domy w zabudowie szeregowej a także wolnostojące rezydencje. Powierzchnie oferowanych jednostek wahają się od 37 m2 do prawie 600 m2 w przypadku rezydencji.


Ogólne informacje

Marina Mokotów to zaciszna i pięknie zagospodarowana enklawa mieszkaniowa w na terenie Warszawy. Pomimo upływu lat wciąż pozostaje jednym z najbardziej prestiżowych projektów mieszkaniowych na mapie stołecznych inwestycji.