+48 22 428 16 15

Mennica Residence

Grzybowska, Wola

Luksusowa inwestycja w centrum Warszawy - Mennica Residence.


Dodaj swoją nieruchomość w Mennica Residence
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Oferta nr 12442
Status
>Gotowe

Ulica
Grzybowska

Region
Wola

Cena sprzedaży od
756,230 PLN
(174,239 EUR)

Śr. cena sprzedaży za m2
18,300 PLN

Cena wynajmu od
4,500 PLN
(1,037 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
105 PLN

Ilość mieszkań
430

Od centrum
1km

Wszystkich pięter
14

Zdjęcia inwestycji Mennica Residence


Mennica Residence

Mennica Residence

Inwestycja Mennica Residence składa się z dwóch budynków mieszkalnych, połączonych z handlowo-usługowym przyziemiem oraz reprezentacyjnym głównym wejściem, wysokim hallem recepcyjnym i wydzielonym wewnętrznym dziedzińcem oraz zielenią, która nadaję całemu miejscu niesamowity klimat. W budynku znajduję się szeroka gama pomieszczeń rekreacyjno-wypoczynkowych m.in kort do squasha, siłownia, sala gimnastyczna, sauna sucha i mokra, sala do masażu, sala do zabiegów kosmetycznych oraz sala z jacuzzi z wyjściem na taras. Została stworzona sala klubowa, umożliwiająca organizację imprez okolicznościowych jak i wspólnej integracji z mieszkańcami, dodatkowo strefa malucha, która umożliwia spędzanie czasu z pociechami. Projekt architektoniczny jest autorstwa BBGK Architekci z siedzibą w Warszawie, a projekt inwestycyjny spółki Mennica Polska, natomiast konstrukcją zajmują się Eiffage Polska Budownictwo z Warszawy oraz Mostostal Warszawa.


Mennica Residence - Lokalizacja

Mennica Residence znajduję się w prestiżowej lokalizacji w nowym, nowoczesnym śródmieściu Warszawy, u zbiegu ulic Żelaznej i Grzybowskiej. Stacja metra, przystanki autobusowe, tramwajowe, dworzec główny sprawiają, że okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu inwestycji znajduję się doskonale rozwinięta infrastruktura miejska, która zapewnia nam liczne restaurację, kawiarnie, muzea, galerie handlowe, teatry, urzędy i inne obiekty usługowe.


Mennica Residence - Apartamenty

Mennica Residence składa się z czternastu kondygnacji i oferuję apartamenty o metrażach od 32m2 do 250m2. Dostępne są mieszkania 2,3,4,5,6-pokojowe w tym również penthouse'y. Apartamenty charakteryzują się one niezwykłą funkcjonalnością, praktycznym rozkładem, zapewniającym możliwość własnej aranżacji przestrzeni.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych apartamentów.