+48 22 428 16 15

Miasteczko Wilanow

Franciszka Klimczaka, Wilanów

Miasteczko Wilanow - osiedle mieszkaniowe w Wilanowie


Dodaj swoją nieruchomość w Miasteczko Wilanow
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Oferta nr 4780
Status
>Gotowe

Ulica
Franciszka Klimczaka

Region
Wilanów

Cena sprzedaży od
289,000 PLN
(65,947 EUR)

Śr. cena sprzedaży za m2
10,000 PLN

Cena wynajmu od
3,500 PLN
(799 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
62 PLN

Ilość mieszkań
3,000

Od centrum
9km

Wszystkich pięter
5

Podobne inwestycje

Inwestycje w pobliżu

Zdjęcia inwestycji Miasteczko Wilanow


Miasteczko Wilanow

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować Państwu Miasteczko Wilanów - najbardziej okazałe, nowe osiedle mieszkaniowe w Warszawie. Znajduje się ono w południowej części miasta i stanowi część dzielnicy Wilanów


Osiedle Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów to jeden z największych projektów mieszkaniowych zrealizowanych w Europie - rozpoczął się w 2002 roku, a od tego czasu na powierzchni 170 ha zamieszkało ponad 10 000 osób. Warto zauważyć, że przy planowaniu osiedla brali udział urbaniści, budynki są inwestycjami różnych deweleperów, a niektóre z nich to projekty topowych biur architektonicznych, m.in. JEMS, Hermanowicz Rewski, Mąka.Sojka.Architekci, biuro Andrzeja Kicińskiego, Girtler Atelier.


Miasteczko Wilanów - Lokalizacja

Osiedle Miasteczko Wilanów znajduje się w południowej części miasta, w spokojnej okolicy Pałacu w Wilanowie. W pobliżu znajduje się wiele obszarów zielonych, w tym Park Ostoja Wilanów. Lokalizacja zapewnia dogodną komunikację z centrum miasta oraz ośrodkami biurowymi w Wilanowie i na Mokotowie oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturę - znajdziemy tu liczne sklepy, punkty usługowe czy restauracje.


Apartamenty w Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów oferuje bogatą ofertę mieszkań o zróżnicowanych wielkościach i układach - od 40 do 250 m2. Dzięki obecności w obrębie jednego osiedla wielu budynków mieszkalnych autorstwa różnych deweloperów i pracowni architektonicznych, możliwe jest znalezienie mieszkania optymalnego pod względem powierzchni i układu.
Miasteczko Wilanów to ponad 3000 mieszkań i dom dla dużej grupy młodych profesjonalistów i pracowników korporacji, którzy cenią sobie dogodny dostęp to centrów biznesowych Mokotowa i Wilanowa jak również dobre połączenie z centrum miasta.


Ogólne informacje

Dostępność apartamentów na osiedlu Miasteczko Wilanów zależy od aktualnego popytu. Zważywszy jednak na znaczną ich liczbę, Hamilton May jest w stałym posiadaniu bogatej oferty mieszkań o różnorodnych rozmiarach i konfiguracji. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May