+48 22 428 16 15

Mondrian House

Ludowa, Mokotów

Luksusowa inwestycja z mieszkalna z basenem, siłownią i sauną położona na Mokotowie


Dodaj swoją nieruchomość w Mondrian House
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Oferta nr 10388
Status
>Gotowe

Ulica
Ludowa

Region
Mokotów

Cena sprzedaży od
800,000 PLN
(184,370 EUR)

Śr. cena sprzedaży za m2
14,000 PLN

Cena wynajmu od
3,100 PLN
(714 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
70 PLN

Ilość mieszkań
72

Od centrum
3km

Wszystkich pięter
7

Inwestycje w pobliżu

Zdjęcia inwestycji Mondrian House


Mondrian House

Mondrian House to znajdująca się na Mokotowie kameralna inwestycja mieszkaniowa. Doskonała lokalizacja oraz świetna jakość budynku i jego wykończenia stawiają Mondrian House w czołówce prestiżowych warszawskich inwestycji.

Mondrian

Mondrian House to 7-piętrowy budynek mieszkalny wykonany przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz z dbałością o detal. Budynek został zaprojektowany przez architektów z pracowni Kulczyński Architekt, wybudowany przez Echo Investment. Bryła Mondrian House doskonale wpasowuje się w klimat lokalizacji. O wyjątkowości projektu świadczy zdobyta nagroda Construction Journal Award Best Residential Development 2005. Budynek posiada całodobową ochronę, stanowi część strzeżonego oraz monitorowanego obiektu. Do dyspozycji mieszkańców jest kompleks rekreacyjny z basenem, siłownią, sauną oraz salą klubową, na terenie osiedla znajduje się także plac zabaw. Apartamentowiec położony został w bliskiej odległości do licznych terenów zielonych, po sąsiedzku jeden z najpiękniejszych parków - Morskie Oko.


Mondrian House - Lokalizacja

Mondrian House zlokalizowany jest przy ulicy Ludowej na Mokotowie. Budynek posiada prywatny basen i siłownię oraz salę klubową wyłącznie do użytku mieszkańców. Otoczony jest zadbaną przestrzenią zieloną i placem zabaw dla dzieci, przy wejściu do miejskiego parku.


Informacje ogólne

Apartmenty w Mondrian House należą do najdroższych w okolicy. To doskonały wybór zarówno dla osób poszukujących luksusowego lokum dla siebie, jak również dla inwestorów. Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May aby dowiedzieć się więcej na temat apartamentów dostępnych na wynajem lub na sprzedaż.