+48 22 428 16 15

Osiedle Eko-Park

Biały Kamień, Mokotów

Osiedle Eko-Park - luksusowy kompleks mieszkaniowy w prestiżowej części Mokotowa


Dodaj swoją nieruchomość w Osiedle Eko-Park
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Oferta nr 4928
Status
>Gotowe

Ulica
Biały Kamień

Region
Mokotów

Cena sprzedaży od
690,000 PLN
(157,452 EUR)

Śr. cena sprzedaży za m2
17,000 PLN

Cena wynajmu od
2,000 PLN
(456 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
60 PLN

Ilość mieszkań
1,200

Od centrum
2km

Wszystkich pięter
5

Podobne inwestycje

Inwestycje w pobliżu

Zdjęcia inwestycji Osiedle Eko-Park


Osiedle Eko-Park

Hamilton May prezentuje ekskluzywną inwestycję mieszkaniową mieszczącą się w zielonej części Mokotowa, tuż obok Pola Mokotowskiego, w samym sercu Warszawy.


Osiedle Eko-Park - Inwestycja

Osiedle Eko-Park składa się z 14 indywidualnych struktur, odznaczających się indywidualnym stylem, zlokalizowanych na obszarze ok 19 hektarów. Cała inwestycja znana jest również pod nazwą "Biały Kamień" i stanowi dom dla wielu pracowników sektora biznesu, pracujących w centrum miasta.


Lokalizacja osiedla Eko-Park

Ten luksusowy kompleks oddalony jest ok. 2 km od centrum miasta, leżąc jednocześnie w samym sercu Warszawy. Lokalizacja ma do zaoferowania wiele terenów zielonych, jest również świetnie skomunikowana z resztą miasta za pomocą środków komunikacji miejskiej oraz metra.

W pobliżu można znaleźć wiele restauracji - oferujących zarówno kuchnię polską jak i zagraniczną, wśród nich jedna z najlepszych restauracji Sushi w Warszawie oraz liczne kawiarnie, międzynarodowe przedszkola czy salony urody - wszystko w zasięgu spaceru.


Apartamenty na Osiedlu Eko-Park

Osiedle Eko-Park oferuje apartamenty o różnorodnym typie i rozmiarach od 52 do 196 m2. Inwestycja oferuje łącznie 1 200 apartamentów - w znacznym stopniu zamieszkałych przez młode pokolenie wyspecjalizowanych pracowników, prowadzących działalność w centrum miasta, korzystając z wygodnych możliwości transportowych.


Osiedle Eko-Park - opis budynków

W skład kompleksu Eko-Park wchodzą następujące budynki:


Allegretto

Składa się z 5 eleganckich trzypiętrowych budynków ukończonych w 2002 roku przez wykonawcę Mitex SAZ. Projekt został stworzony przez architektów Architectural Studio APA, Kurylowicz & Associates oraz Staniszkis Architect.


Bolero

Ten piękny kompleks mieszkaniowy składa się z pięciu trzypiętrowych budynków ukończonych w połowie 2005 roku. Zaprojektowali go: Thomas Korneluk, Matthew Paris oraz Thomas Nightingale - wykonawcą po raz kolejny był Mitex SAZ.


Cameratta

Składa się z pięknie zaprojektowanych trzypiętrowych budynków stworzonych przez biuro BIM Architects - inwestycja ukończona została w połowie 2005 roku. Wykonawca: Kajima.


Delicato

Jedna z najnowszych inwestycji - ukończona została w 2009 roku. Składa się z trzypiętrowych budynków z rozległym ogrodem. Projekt: Studio APA oraz Kurylowicz & Associates.


Etude

Składa się z czteropiętrowych budynków odznaczających się unikatowym designem. Inwestycja oddana została w połowie 2007 roku - projekt stworzyli Thomas Korneluk i Thomas Nightingale.


Milonga

Oferuje trzy pięciopiętrowe budynki z ogromnymi ogrodami. Projekt został ukończony w 2008 roku przez SPS Construction Ltd. Projekt: Architectural Studio APA Kurylowicz & Associates.


Grazioso

Nowa inwestycja w Eko Park. Apartamenty zlokalizowane są na ulicy Chodkiewicza na Mokotowie - mieszczą się one w trzech budynkach. Projekt stworzony został przez APA Kurylowicz & Associates oraz wykonany przez firmę RE-ban. Budowę ukończono w drugim kwartale 2013 roku.


Violino

W skład kompleksu wchodzą siedmiopiętrowe budynki z dużymi ogrodami i mnóstwem zielonej przestrzeni. Projekt został ukończony przez SPS Construction Ltd. oraz stworzony przez Stchitectural Studio APA Kurylowicz & Associates.


Quattro

Ta część inwestycji składa się z trzypiętrowych budynków z dużymi apartamentami oraz ogrodem na samym szczycie. Projekt stworzony został przez APA Kurylowicz & Assicates i ukończony w 2003 roku przez Mitex SA.


Rhapsody

Inwestycja ukończona pod koniec 2002 roku - składa się z siedmiopiętrowych budynków. Została ona zaprojektowana przez zespół krakowskich architektów pod przewodnictwem Marka Dunikowskiego z biura architektonicznego DDJM.


Serenata and Bridal

Oba projekty autorstwa APA Kurylowicz & Associates zostały ukończone w 2006 roku przez Mitex SA oraz MSW. Składają się one z ośmiopiętrowych budynków z podziemnym garażem.Osiedle Eko-Park - ogólne informacje

Dostępność apartamentów na osiedlu Eko-Park zależy od aktualnego popytu. Zważywszy jednak na znaczną ich liczbę, Hamilton May jest w stałym posiadaniu bogatej oferty mieszkań o różnorodnych rozmiarach i konfiguracji. Inwestycja jest szczególnie popularna wśród pracowników biznesowych oraz obcokrajowców, podczas ich dłuższego pobytu w Warszawie.