+48 22 428 16 15

Oxygen Residence

Wronia, Śródmieście

Oxygen Residence - luksusowe apartamenty w centrum Warszawy


Dodaj swoją nieruchomość w Oxygen Residence
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Oferta nr 4588
Status
>Gotowe

Ulica
Wronia

Region
Śródmieście

Cena sprzedaży od
750,000 PLN
(172,847 EUR)

Śr. cena sprzedaży za m2
11,900 PLN

Cena wynajmu od
3,500 PLN
(807 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
71 PLN

Ilość mieszkań
284

Od centrum
1km

Wszystkich pięter
8

Podobne inwestycje

Zdjęcia inwestycji Oxygen Residence


Oxygen Residence

Hamilton May prezentuje luksusowe apartamenty w prestiżowej inwestycji Oxygen w w samym sercu stolicy.


Oxygen Residence

Luksusowe apartamenty w centrum Warszawy. Oxygen Residence to prestiżowy kompleks mieszkaniowo – komercyjny zaprojektowany przez Rafaela de La-Hoz Castanys w renomowanym hiszpańskim biurze architektonicznym. Inwestycja powstała z myślą o bardzo wymagających klientach, ceniących wygodę i nowoczesny design. Oxygen nawiązuje do do luksusowych projektów mieszkaniowych realizowanych w USA.

Inwestycję charakteryzują proste, idealnie zharmonizowane formy i elegancja. Długie tarasy umieszczone wzdłuż fasady apartamentowca powodują, że cała konstrukcja sprawia wrażenie niezwykle lekkiej. Efekt ten dodatkowo wzmacniają jasne kolory elewacji, szlachetne materiały użyte do wystroju budynku oraz detale architektoniczne.

W 8-piętrowym budynku zaprojektowano również dwupoziomowy garaż podziemny oraz pomieszczenia gospodarcze i lokale usługowe.

Inwestorem jest Józef Wojciechowski, właściciel największej polskiej firmy deweloperskiej oraz spółka J.W. Wronia. Z kolei rolę generalnego wykonawcy projektu powierzono J.W. Construction S.A.


Lokalizacja Oxygen Residence

Budynek został doskonale zlokalizowany przy ul. Wroniej w sąsiedztwie ul. Grzybowskiej. Ta granicząca ze ścisłym centrum Warszawy część miasta pomiędzy ulicami Towarową i Jana Pawła II to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się części miasta. Powstały tu już prestiżowe budynki hotelowe takie jak Hilton, apartamentowe i biurowe. Lokalizacja zapewnia również bliskość szkół, przedszkoli, teatrów, kin, centrów handlowych, a także najatrakcyjniejszych zabytków Warszawy: Traktu Królewskiego, Starówki, oraz miejskich parków.

Bardzo dobra komunikacja , w pobliżu Al. Jana Pawła, ul. Towarowa, Aleje Jerozolimskie. Dostęp do środków komunikacji miejskiej (nieopodal znajdują się przystanki sieci autobusowej, tramwajowej oraz metro) umożliwi szybkie dotarcie do wszystkich dzielnic stolicy.


Apartamenty w Oxygen Residence

Budynek zawiera 284 mieszkań o metrażach od 49 do 148 m². Doskonale zaprojektowane apartamenty z ekskluzywnymi i elastycznymi rozkładami, dają możliwość dowolnej aranżacji wnętrz. Wszystkie mieszkania posiadają loggie, położone na parterze – ogródki, a mieszkania znajdujące się na ostatnich kondygnacjach – tarasy.


Ogólne informacje

Dzięki nowoczesnej architekturze i świetnej lokalizacji przedstawiona inwestycja jest idealnym miejscem zarówno dla inwestorów poszukujących mieszkania pod wynajem, jak i dla osób szukających doskonałego mieszkania do życia.