+48 22 428 16 15

The Tides

Wioślarska, Powiśle

The Tides - luksusowe apartamenty w kameralnej inwestycji nad brzegiem Wisły


Dodaj swoją nieruchomość w The Tides
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Oferta nr 10894
Status
>Gotowe

Ulica
Wioślarska

Region
Powiśle

Cena sprzedaży od
2,114,000 PLN
(486,884 EUR)

Śr. cena sprzedaży za m2
34,000 PLN

Ilość mieszkań
7

Od centrum
2km

Wszystkich pięter
5

Inwestycje w pobliżu

Zdjęcia inwestycji The Tides


The Tides

Hamilton May ma przyjemność przedstawić wyjątkową inwestycję The Tides, symbol nowoczesnej Warszawy, z niepowtarzalnym widokiem na malowniczą Wisłę, most Poniatowskiego i Stadion Narodowy.

Ten imponujący, światowej klasy projekt architektoniczny, nagrodzony statuetką Property Design Awards 2017 za najlepszą bryłę, został zaprojektowany przez renomowaną pracownię Kuryłowicz & Associates i był ostatnim autorskim projektem prof. Stefana Kuryłowicza.

Ekskluzywna oferta skierowana jest do koneserów luksusu, którzy docenią zalety przystani przy Wiśle, obsługi concierge dostępnej tylko dla mieszkańców, wyśmienitych restauracji i jedynego w Warszawie luksusowego fitness klubu.

Unikalny budynek o 5 kondygnacjach naziemnych i 2 podziemnych posiada 10 apartamentów wykończonych w najwyższym standardzie o powierzchni od 62 do 259m2. Dla mieszkańców przewidziane są podziemne miejsca postojowe, a dla gości – strzeżony parking naziemny. The Tides to więcej niż prestiżowa bryła. Mieszkania są zaopatrzone w klimatyzację, inteligentny system zarządzania apartamentem i własne tarasy widokowe. Na najwyższym piętrze znajduje się własne wyjście na zielone patio na dachu.

Inwestycja znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy miasta przy ul. Wioślarskiej, na skrzyżowaniu trasy mostu Poniatowskiego oraz Wisłostrady.

Centralna lokalizacja pozwala na szybki dojazd zarówno komunikacją miejską, dzięki licznym liniom autobusowym, tramwajowym, PKP czy pobliskiej stacji metra Centrum Nauki Kopernik, samochodem lub rowerem, co zapewniają okoliczne ścieżki dla cyklistów.