+48 22 428 16 15

Villa Karolina

Sienna, Wola

Villa Karolina - kameralny apartamentowiec z basenem i salą fitness


Dodaj swoją nieruchomość w Villa Karolina
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Oferta nr 11119
Status
>Gotowe

Ulica
Sienna

Region
Wola

Cena sprzedaży od
700,000 PLN
(161,558 EUR)

Śr. cena sprzedaży za m2
17,000 PLN

Cena wynajmu od
3,500 PLN
(808 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
85 PLN

Ilość mieszkań
60

Od centrum
w centrum

Wszystkich pięter
8

Inwestycje w pobliżu

Zdjęcia inwestycji Villa Karolina


Villa Karolina

Hamilton May prezentuje wyjątkową inwestycję Villa Karolina z dostępnym dla mieszkańców basenem, reprezentacyjną recepcją, salą fitness i całodobową ochroną, położoną w centrum Warszawy.


Villa Karolina

Villa Karolina jest kameralnym apartamentowcem o podwyższonym standardzie wykończenia. Inwestycja została stworzona dla ludzi na co dzień związanych zawodowo z biznesowym centrum stolicy. Budynek z 2012 roku charakteryzuje się wyjątkowo elegancką architekturą. Elewacja jest wykonana ze szkła i piaskowca, a klatki schodowe z materiałów takich jak szkło, marmur i stal.

Lokalizacja Villa Karolina

Budynek znajduje się na rogu ul. Żelaznej i Siennej w bardzo atrakcyjnym i nieustannie rozwijającym się punkcie Warszawy. W bliskiej okolicy powstają biurowce, odnawiane są historyczne kamienice, a skwery i place poddawane są całkowitej renowacji.

Lokalizacja apartamentowca uznawana jest przez ekspertów rynku za najbardziej rozwojową część miasta oferującą ponadnormatywne zyski kapitałowe. W bliskim sąsiedztwie powstają flagowe inwestycje miasta takie jak Mennica Legacy Tower, Spinnaker Office Tower, Generation Park i Skyliner. W okolicy wiele punktów usługowych restauracji i kawiarni. Stacja metra przy rondzie ONZ, jak i wiele stacji tramwajowych i autobusowych czyni z Villa Karolina jedną z lepiej skomunikowanych lokalizacji miasta.


Apartamenty w Villa Karolina

Wśród 350 loftów i mieszkań zlokalizowanych w kompleksie znajdzie się 168 jednopoziomowych lokali, oraz 187 dwupoziomowych. Wszystkie mieszkania są energooszczędne, z dużymi oknami , a w przypadku penthousów również z widokiem na centrum stolicy. Mieszkania dostępne są w różnych rozmiarach i rodzajach wykończenia. Zakres powierzchni wynosi od 36-160m2.