+48 22 428 16 15

Woronicza Qbik

Jana Pawła Woronicza, Mokotów

Woronicza Qbik - lofty na wynajem i sprzedaż w industrialnym stylu


Dodaj swoją nieruchomość w Woronicza Qbik
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Oferta nr 4589
Status
>Gotowe

Ulica
Jana Pawła Woronicza

Region
Mokotów

Cena sprzedaży od
664,440 PLN
(151,619 EUR)

Śr. cena sprzedaży za m2
10,100 PLN

Cena wynajmu od
2,500 PLN
(570 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
57 PLN

Ilość mieszkań
355

Od centrum
4km

Wszystkich pięter
11

Zdjęcia inwestycji Woronicza Qbik


Woronicza Qbik

Hamilton May z przyjemnością prezentuje wyjątkową inwestycję Woronicza Qbik w koncepcji soft-loftów w modnym stylu industrialnym.


Woronicza Qbik

Nowoczesny, unikalny kompleks mieszkaniowy. Stworzony dla osób ceniących indywidualizm, poszukujących niestandardowych wnętrz, w których główną rolę gra przestrzeń. Inwestycja jest pierwszym warszawskim kompleksem mieszkaniowym stworzonym w stylistyce soft-loftów, czyli mieszkań o charakterze tradycyjnych loftów, ale budowanych od podstaw.

Budynek został zaprojektowany przez pracownię INVI i stylowo wpisuje się w postindustrialny Mokotów. Deweloperem Woronicza Qbik jest Ghelamco, lider rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Woronicza Qbik posiada swój specyficzny i niepowtarzalny charakter. Elewacja złożona w ponad jednej-trzeciej ze szkła. Dominują duże, szklane fasady, beton, drewno i metal.Najwyższa część kompleksu liczy 11 pięter, część od zachodu 8, skrzydło od wschodu 10 natomiast od strony patio znajduje się 5-piętrowy budynek. Kompleks charakteryzuje stylowa postindustrialna architektura.

Przez niesamowite, prawie 6 metrowe okna można podziwiać panoramę Warszawy i przestrzeń wewnętrznego Patio, gdzie znajduje się również bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Komfort mieszkania w tej inwestycji to także dostęp do zlokalizowanych na parterze usług oraz umiejscowionego na patio w przeszklonym sześcianie fitness i siłowni, przeznaczonych do wyłącznego użytku właścicieli lokali.W Qbik relaksująca zieleń patio przeplata się z surowością bryły budynku, tworząc harmonijną całość. Dwupoziomowe lofty zachwycają rozproszonym światłem i wyjątkowym widokiem.


Lokalizacja Woronicza Qbik

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Mokotów przy ul. Woronicza.W pobliżu inwestycji znajdują się Galeria Mokotów, stacja paliwowa, punkty medyczne, szkoły, przedszkola, punkty gastronomiczne, punkty sportowe i poczta.Dla osób poruszających się komunikacją miejską najbliżej inwestycji znajdują się przystanki Woronicza oraz stacja metra Wierzbno, oddalona o kilka przystanków. Dla osób zmotoryzowanych dobry dojazd umożliwiają: ul. Wołoska, Puławska, Żwirki i Wigury oraz Al. Niepodległości.


Mieszkania i lofty w Woronicza Qbik

Wśród 350 loftów i mieszkań zlokalizowanych w kompleksie znajduje się 168 jednopoziomowych lokali, oraz 187 dwupoziomowych. Wszystkie mieszkania są energooszczędne, z dużymi oknami, a w przypadku penthousów również z widokiem na centrum stolicy. Mieszkania dostępne są w różnych rozmiarach i rodzajach wykończenia. Zakres powierzchni wynosi od 36-160 m2.