+48 22 428 16 15

Luksusowa rezydencja w najbardziej prestiżowej części Konstancina

Cena: 19,000,000 PLN / 4,385,155 EUR (negocjowalna)

Luksusowa rezydencja w najbardziej prestiżowej części Konstancina


Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
Oferta nr 9903
Ulica
Jana Matejki

Region
Konstancin

Cena
19,000,000 PLN (4,385,155 EUR)

Cena/m2
17,273 PLN

Powierzchnia
1100m2

Sypialni
4

Łazienek
5

Od centrum
18km

Piętro
parter

Rozmiar działki
3500m2

Ostatnia aktualizacja
27-10-2018

Hamilton May z przyjemnością prezentuje ofertę eleganckiej rezydencji usytuowanej w Konstancinie w strefie A.

Rezydencja składa się z trzech kondygnacji. Na parterze znajduje się przestronny, reprezentacyjny hall z oryginalnym kominkiem oraz stylizowanymi na antyczne kolumnami, a także salon z pięknymi antycznymi meblami, kuchni ze spiżarnią. W tej przestrzeni również znajduje się ręcznie wykonany kominek. Na tym poziomie znajduje się również biblioteka z kominkiem, garderoba oraz łazienka. Na piętrze znajdują się cztery przestronne sypialnie z własnymi łazienkami i dużymi garderobami oraz reprezentacyjny hall. W piwnicy mieści się basen, sauna, przebieralnia, łazienka oraz kotłownia. Niewątpliwą atrakcją jest usytuowany koło basenu pomieszczenie, gdzie znajduje się replika baru z filmu "Titanic". Jest to rzeźbiony mebel z drewna egzotycznego wykonany na specjalne zamówienie oraz winiarnia. Cała rezydencja utrzymana jest w klasycznym stylu, co podkreślają wysokie pomieszczenia, około 4 m wysokości. Sufity ozdobione są ręcznie robioną sztukaterią. Na terenie posesji znajduje się również odrębny garaż z dwoma miejscami postojowymi, nad którym usytuowane jest małe mieszkanie dla służby. Rezydencja wyposażona jest we wszelkie media, w tym klimatyzację, instalację alarmową i monitoring.

Rezydencja zbudowana w 2007 roku z wielkim pietyzmem z najwyższej jakości materiałów. Wnętrza zdobią sztukaterie ręcznie wykonane przez konserwatorów zabytków, wyciągane, nie naklejane. Drzwi i ogrodzenie zostały wykonane na specjalne zamówienie, ręcznie kute. W budynku została wstawiona wysokiej jakości stolarka okienna, z szybami przeciwwłamaniowymi, stolarka drzwiowa jest ręcznie rzeźbiona. Posadzki są wykonane z drewna egzotycznego, olejowane. W łazience króluje trawertyn antyczny, a w pokojach kąpielowych nie brakuje też onyksu i stiuku marmurowego. Piece kaflowe są oryginalnymi piecami miśnieńskimi pochodzą z XIX wieku i zostały przeniesione z Pałacu Tyszkiewiczów i odrestaurowane. Kominki są marmurowe, ręcznie rzeźbione. Rezydencja otoczona jest starodrzewiem. Ogród jest przygotowany do wszelakich nasadzeń dzięki nawiezionej czarnej ziemi. Schody prowadzące do wnętrza są ciosane z piaskowca. Dach oraz rynny są wykonane z miedzi nierdzewnej.

Dom położony jest w prestiżowej lokalizacji w spokojnej okolicy z pełną infrastrukturą w Konstancinie-Jeziornie w bliskiej odległości od Parku Zdrojowego. Kulturalne sąsiedztwo i otoczenie pięknych rezydencji, domów jednorodzinnych i eleganckich posesji.

Cena 19 000 000 PLN.

W celu otrzymania dodatkowych informacji dotyczących oferty prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15