+48 602 453 713

Penthouse z 100 metrowym tarasem na Żoliborzu

Cena: 1,390,000 PLN / 330,740 EUR (negocjowalna)

Penthouse z 100 metrowym tarasem na Żoliborzu


Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: 602 453 713
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
Oferta nr 10545
Ulica
Jasnodworska

Region
Żoliborz

Cena
1,390,000 PLN (330,740 EUR)

Cena/m2
14,787 PLN

Powierzchnia
94m2

Sypialni
2

Łazienek
1

Od centrum
4km

Piętro
8

Ostatnia aktualizacja
03-04-2018

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży penthousu, położonego w rezydencji ArtEco na warszawskim Żoliborzu.

Apartament jest doskonale doświetlony z trzech stron i starannie wykończony materiałami wysokiej jakości. Przestrzeń została praktycznie i wyraźnie podzielona na część dzienną i wypoczynkową. Apartament składa się z salonu wyposażonego w instalację kina domowego, przestronnej, półotwartej kuchni, przedpokoju z oknami, dwóch sypialni, dwóch łazienek, pomieszczenia gospodarczego. Do apartamentu przynależy 100 metrowy taras z ekspozycją na trzy strony świata. Apartament jest położony w skrajnej części budynku, także widok z tarasu nie jest ograniczony, zapewnia przestrzeń i prywatność. Taras został wykończony z dużą dbałością o szczegóły, pięknie udekorowany zielenią, wyposażony w system nawadniania, sterowania oświetleniem oraz miejsca wypoczynku. Apartament posiada instalację sterowania oświetleniem oraz system alarmowy. Apartament posiada dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórkę lokatorską.

Rezydencja ArtEco łączy w sobie funkcjonalność i przestronność wnętrz z dbałością i elegancją wykonania części wspólnych. Inwestycję wyróżnia obfitość terenów zielonych, oryginalnie zaprojektowane patio stanowiące centralny punkt osiedla, plac zabaw, boisko oraz siłownia do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Budynki osiedla zostały stylowo wykończone – akrylowa elewacja doskonale komponuje się z balustradami balkonów z bezbarwnego szkła. Wewnętrzne części wspólne wykończono płytami ceramicznymi i egzotycznym drewnem urozmaiconym zielonymi, szklanymi elementami. Wysoki standard inwestycji podkreślają przestronne miejsca w parkingu podziemnym, cichobieżne windy czy nowoczesne klatki schodowe.

Rezydencja ArtEco położona jest w południowej części Żoliborza, w dynamicznie rozwijającej się okolicy. Lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do terenów parkowych Starego Żoliborza z jego bogatą ofertą gastronomiczną i rekreacyjną, jak również dogodne połączenie z trasami wylotowymi z Warszawy. W odległości 5 minut samochodem znajduje się centrum handlowe Arkadia.

Cena 1390000 PLN do negocjacji zawiera komórkę lokatorską + opcjonalnie dwa miejsca w parkingu podziemnym (64000 PLN)

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: 602 453 713