+48 22 428 16 15

Dom w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Konstancja

Cena na miesiąc: 16,500 PLN / 3,809 EUR

Dom w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Konstancja


Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
Oferta nr 11477

Ulica
Jerzego Waldorffa

Cena
16,500 PLN (3,809 EUR)

Cena/m2
61 PLN

Powierzchnia
270m2

Sypialni
5

Łazienek
3

Od centrum
348km

Rozmiar działki
950m2

Ostatnia aktualizacja
29-10-2018

Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May przedstawia ofertę wynajmu domu na prestiżowym osiedlu obok szkoły amerykańskiej.

Dom o powierzchni 270 m2, położony na działce o powierzchni 950 m2. Parter składa się z salonu z kominkiem i dwóch tarasów, kuchni połączonej z jadalnią, gabinetu, łazienki z kabiną prysznicową oraz przeszklonego hollu, pralni, kotłowni oraz wyjścia do ogrodu. Pierwsze piętro to sypialnia małżeńska z własną łazienką wyposażoną w wannę i kabinę prysznicową, trzech sypialni, łazienki oraz garderoby. Do domu przynależy garaż na dwa samochody. Do wykończenia domu użyto materiałów najwyższej jakości. Ogród podzielony jest na dwie strefy: wewnętrzny dziedziniec oraz zieloną przestrzeń okalającą dom. Dom położony jest na strzeżonym, zamkniętym osiedlu domków jednorodzinnych w bardzo cichej i spokojnej okolicy.

Położone na terenie Konstancina-Jeziornej osiedle Konstancja to nowe, ekskluzywne, podwarszawskie osiedle domów jednorodzinnych i bliźniaczych oraz rezydencji, które łączy w sobie cechy nowoczesnego osiedla z naturalnym pięknem otaczającego go krajobrazu. Osiedle Konstancja docelowo liczyć ma 320 domów. Dotychczas zrealizowane pięć etapów inwestycji zaowocowało 279 ukończonymi domami, nad którymi opiekę architektoniczną sprawowały takie pracownie, jak 'JEMS Architekci', 'dip Biuro Projektów' oraz 'APA Kuryłowicz & Associates'. Konstancja charakteryzuje się wyjątkową dbałością o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Z jednej strony atutem jest klimat miejscowości będącej znanym uzdrowiskiem oraz plan architektoniczny zapewniający dużą ilość zieleni w obrębie osiedla, czy miejsca przeznaczone dla dzieci - m.in. plac zabaw i boisko do koszykówki. Do zapewnienia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców przyczyniają się: całodobowa ochrona, system kamer oraz dodatkowa bariera na podczerwień, kontrolowany wstęp, 24-godzinna portiernia, domofony, teren ogrodzony i strzeżony.

Osiedle Konstancja oddalone jest od ścisłego centrum Warszawy o zaledwie 16 km dobrego dojazdu. Ta odległość zapewnia możliwość sprawnego przedostania się do centrum miasta, a równocześnie gwarantuje ciche i pełne zieleni otoczenie oraz zdrowy klimat. Warto zwrócić uwagę również na bliskość szkoły amerykańskiej oraz nowo otwarte na terenie osiedla przedszkole. Liczne tereny zielone oraz miejsca zabaw dla dzieci, dają poczucie oderwania się od miejskiego zgiełku oraz wydają się być doskonałym miejsce dla rodzin z dziećmi.

Cena 16 500 PLN miesięcznie, zawiera media .

W celu obejrzenia nieruchomości prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15