+48 22 428 16 15

Wyjątkowy apartament z widokiem na Pałac Kultury w Złotej 44

Cena na miesiąc: 19,000 PLN / 4,378 EUR

Wyjątkowy apartament z widokiem na Pałac Kultury w Złotej 44


Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
Oferta nr 12548

Ulica
Złota

Region
Śródmieście

Cena
19,000 PLN (4,378 EUR)

Cena/m2
211 PLN

Powierzchnia
90m2

Sypialni
1

Łazienek
2

Od centrum
w centrum

Piętro
31

Ostatnia aktualizacja
29-12-2018

Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje unikatowy apartament z przepięknym widokiem z 31 piętra na Pałac Kultury w prestiżowej inwestycji Złota 44. Ten unikatowy apartament sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających Najemców.

Apartament jest położony na trzydziestym pierwszym z przepięknym widokiem na Warszawę. Ten komfortowy apartament o powierzchni 90m2 składa się z przestronnego, doskonale doświetlonego salonu, oferującego fantastyczny widok na Pałac Kultury, otwartej kuchni, części jadalnej, sypialni oraz dwóch łazienek a także garderoby. Pomieszczenia są klimatyzowane, a hol zapewnia przestronne szafy wnękowe.

Złota 44 to najwyższy obecnie budynek mieszkalny w Warszawie - mierzący 192m wieżowiec mieści prawie 300 unikatowych apartamentów. Zarówno standard wykończenia, jak i poziom dostępnych dla mieszkańców udogodnień wyznaczają nowy, niespotykany dotąd standard w budownictwie mieszkaniowym w Polsce.

Wieżowiec Złota 44 zaprojektowany został przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Budynek cechuje nie tylko wyjątkowy projekt, ale również zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i materiałów - wszystkie elementy fasady zostały wytworzone ręcznie, natomiast zastosowana technologia gwarantuje najwyższy poziom energooszczędności oraz redukcji hałasu. Na 8. piętrze budynku znajduje się mierząca 1400 m2 strefa wypoczynkowo-biznesowa przeznaczona do użytku mieszkańców. Znajdziemy w niej m.in.: basen o długości 25 metrów, siłownię z fitness, saunę, pomieszczenia masażu, a także prywatną salę kinową, zewnętrzne jacuzzi i przestronny taras. Ponadto do użytku mieszkańców przeznaczone są 2 sale konferencyjne.

Złota 44 to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Polsce. Połączenie wyjątkowego dizajnu, doskonałej jakości i niespotykanych nigdzie indziej udogodnień tworzy prawdziwie niezrównaną całość. Położenie w centrum miasta i duże okna zapewniają również doskonały widok na panoramę miasta, która obejmuje: Pałac Kultury i Nauki, wieżowce Centralnego Obszaru Biznesu, jak również ogród Saski, Stare Miasto, Stadion Narodowy i Wisłę.

Złota 44 znajduje się w samym centrum Warszawy, na rogu ulic Emilii Plater oraz Złotej, w bezpośrednim sąsiedztwie Centralnego Obszaru Biznesu, Dworca Centralnego, C.H. Złote Tarasy oraz Pałacu Kultury i Nauki. Komunikacja miejska jest doskonale rozwinięta, zapewniając łatwy dostęp do licznych linii tramwajowych i autobusowych, jak również do metra. Okolica Złotej 44 zapewnia również szeroki wachlarz restauracji, kawiarni, klubów jak również sklepów i punktów usługowych.

Cena 19 000 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny , zawiera dwa miejsca w parkingu podziemnym + media (500 PLN) + opcjonalnie komórka lokatorska (500 PLN)

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych najmem tego niezwykłego apartamentu.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15