+48 22 428 16 15

Hamilton May uhonorowany tytułem Lokalnej Agencji Roku 2017

Warszawa, 31 października 2017 r.

Hamilton May z dumą informuje, że otrzymał prestiżową nagrodę Lokalnej Agencji Roku podczas Gali EuropaPropety CEE Investment & Green Buildings, która miała miejsce w hotelu Intercontinental w Warszawie 26 października 2017.

Gala stanowi ukoronowanie roku dla branży nieruchomości i jest jednym z najważniejszych wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej – wśród członków jury czy nominowanych kandydatów znajdują się przedstawiciele znakomitych spółek z branży inwestycyjnej, deweloperskiej czy agencyjnej.

Craig Smith, wydawca EuropaProperty i organizator wydarzenia, podkreśla:
Nominowane spółki zostały wybierane przez niezależne od nas jury (którego skład wymieniony jest na stronie). Zwycięzcy kategorii to w istocie firmy osiągające najlepsze wyniki w swoich sektorach.

Agencja nieruchomości Hamilton May konkurowała w kategorii Lokalna Agencja Roku. Nagroda jest pierwszym tak ważnym dowodem uznania w branży i mamy nadzieję, że okaże się pierwszą z wielu, gdyż planujemy umacniać swoją pozycję w Warszawie i w Krakowie w nadchodzących latach.

Nagroda demonstruje jak daleko firma Hamilton May zaszła od 2004 roku i podkreśla naszą pozycję w sektorze mieszkaniowym – zauważa Robert Watkins, Managing Director w Hamilton May. – Obserwujemy zwiększoną aktywność na rynku ze strony instytucjonalnych i prywatnych inwestorów, która bez wątpliwości doprowadzi do gruntowych zmian na polskim rynku mieszkaniowym w najbliższych latach. Cieszymy się, że bierzemy udział w tej historii i planujemy odgrywać w niej coraz większą rolę.

Podejmując decyzję o przyznaniu nagrody, Jury doceniło organiczny rozwój firmy oraz kilka mierzalnych osiągnięć z bieżącego roku:

  • wzrost personelu o 20%, wliczając trzy stanowiska ds. rozwoju biznesu
  • wzrost przychodu o 50% rok do roku
  • wzrost liczby klientów o 50% rok do roku
  • strategiczny rozwój usług z zakresu Asset Management

Rynek w Warszawie, Krakowie i całej Polsce dojrzewa. To naprawdę fantastyczny czas, by angażować się w błyskawicznie pojawiające się możliwości, wyzwania i zmiany – dodaje Ian Daniels, pełniący funkcję Business Development Managera. – Uznanie ze strony pozostałych uczestników rynku, którego efektem jest nagroda sprawia, że nasza ciężka praca jest jeszcze bardziej satysfakcjonująca. To też duży komplement w stronę starań naszego zespołu.

Hamilton May zbudował przez lata rozpoznawalną markę, silną reputację stanowiące dla wielu partnerów i klientów punkt odniesienia.

Wyróżnienie stanowi wyraźny dowód, że Hamilton May jest zespołem ambitnych i doświadczonych specjalistów zdolnych do osiągania wyznaczonych celów w rekordowo krótkim czasie – komentuje Dorota Kierbiedź, Membership Director w Brytyjsko-Polskiej Izbie Handlowej. – Nagroda cieszy nas, tym bardziej że Hamilton May jest od lat członkiem naszej Izby.

Nagroda jest równie ważna w kontekście zmian na polskim i środkowo-europejskim rynku nieruchomości, który cieszy się od kilku lat bezprecedensowym boomem. Spowodowany m.in. agresywnym popytem na lepsze, bardziej nowoczesne mieszkania czy deficytem mieszkaniowym daje właścicielom szeroki wybór nieruchomości i zapewnia szeroki asortyment obecnym i przyszłym najemcom.

Przewiduje się, że w najbliższych 7-10 latach rynek mieszkaniowy w Polsce ewoluuje w stronę zachodnich wzorców, gdzie znaczna część sektora stanowi własność inwestorów instytucjonalnych, co widać po wejściu na rynek BGK, Catelii czy Bouwfonds w ostatnich latach.

Wszyscy, którzy są na bieżąco z polskim rynkiem nieruchomości dostrzegają jego wzrost, a Hamilton May wyraźnie wykorzystuje nowe możliwości – twierdzi Michał Konopa, Partner – Real Estate w Tara HRC. – Dobrze widzieć, że spółka staje się znaczącym graczem w toczącej się historii sukcesu Europy Środkowo-Wschodniej. Osobiście nie jestem zaskoczony znając wyjątkową jakość usług i etykę, które cechują Hamilton May.

Rok 2017 rozpoczął się dla nas w rekordowym miejscu i nic nie wskazuje na to, by sytuacja miała się zmienić. Planujemy utrzymać znakomitą passę i z optymizmem patrzymy w przyszłość. Zespół Hamilton May z przyjemnością pomoże obecnym i nowym klientom realizować potrzeby związane z nieruchomościami w nadchodzących miesiącach i latach.

Źródło: http://www.ceeinvestmentawards.com/en/news/508

Hamilton May uhonorowany tytułem Lokalnej Agencji Roku 2017
Hamilton May uhonorowany tytułem Lokalnej Agencji Roku 2017
Hamilton May uhonorowany tytułem Lokalnej Agencji Roku 2017
Hamilton May uhonorowany tytułem Lokalnej Agencji Roku 2017
Hamilton May uhonorowany tytułem Lokalnej Agencji Roku 2017