+48 22 428 16 15
Penthousy i Luksusowe apartamenty na sprzedaż w Warszawie

Penthousy i Luksusowe apartamenty na sprzedaż w Warszawie

Penthousy i Luksusowe apartamenty na sprzedaż w Warszawie (0)


Sortuj po:

Ostatnio sprzedane:

Dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej Kamienicy Ordynacka

Warszawa, Śródmieście, Okólnik

Cena:
612,000 PLN (141,513 EUR)
Powierzchnia:
51m2
Pokoje:
2

Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w odrestaurowanej kamienicy nieopodal Nowego Światu. Oferta ta stanowi idealną propozycję dla osób zainteresowanych inwestycją w lokal pod...

Wyjątkowy apartament z tarasem położony w cichej, willowej części Sadyby

Warszawa, Mokotów, Cypriana Godebskiego

Cena:
3,100,000 PLN (716,813 EUR)
Powierzchnia:
196m2
Pokoje:
5

Hamilton May ma przyjemność przedstawić luksusowo wyposażony apartament z trzema sypialniami dostępny na sprzedaż w jednej z najbardziej luksusowych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie, w...

Luksusowy apartament z widokiem na Park Morskie Oko

Warszawa, Mokotów, Ludowa

Cena:
1,590,000 PLN (367,656 EUR)
Powierzchnia:
117m2
Pokoje:
3

Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego apartamentu z tarasem i ogrodem zimowym w Rezydencji Morskie Oko, sąsiadującej bezpośrednio z pięknym parkiem.

Hamilton May Nieruchomości prezentuje mieszkania o najwyższym standardzie, luksusowe apartamenty i penthousy w centrum Warszawy dostępne na sprzedaż.


Na tej stronie prezentujemy mieszkania położone w nowych inwestycjach lub w odrestaurowanych kamienicach na wysokich piętrach, posiadające balkony lub tarasy, wyróżniające się atrakcyjną lokalizacją. Budynki są zwykle wyposażone w windy oraz posiadają podziemne parkingi dla mieszkańców.


Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szerszej informacji na temat nieruchomości na sprzedaż dla najbardziej wymagających klientów.