+48 22 428 16 15
Mieszkania dla studentów w Warszawie

Mieszkania dla studentów w Warszawie

Mieszkania dla studentów w Warszawie (4)


Sortuj po:

Ref 8399
Cena:
6,300 PLN (1,459 EUR)
Powierzchnia:
96m2
Pokoje:
5

Hamilton May prezentuje ofertę najmu przestronnego, pięciopokojowego mieszkania na ulicy Bitwy warszawskiej 1920 roku. Mieszkanie idealne dla czterech studentów bądź osób pracujących.

Ref 10185
Cena:
4,500 PLN (1,042 EUR)
Powierzchnia:
90m2
Pokoje:
3

Hamilton May z przyjemnością prezentuje swoim klientom umeblowane mieszkanie w miejscu idealnym dla osób chcących żyć w centrum miasta, a jednocześnie ceniących ciszę i spokój.

Ref 8479
Cena:
3,500 PLN (811 EUR)
Powierzchnia:
60m2
Pokoje:
3

Hamilton May prezentuje komfortowe mieszkanie na ulicy Hożej, w miejscu idealnym dla osób chcących żyć w centrum miasta. Doskonałe dla studentów.

Ref 4971
Cena:
3,000 PLN (695 EUR)
Powierzchnia:
52m2
Pokoje:
2

Hamilton May prezentuje dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią idealne dla studenta.

Ostatnio wynajęte:

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji tuż przy parku Pole Mokotowskie

Warszawa, Mokotów, Juliana Bruna

Cena:
2,900 PLN (672 EUR)
Powierzchnia:
40m2
Pokoje:
2

Hamilton May z przyjemnością prezentuje swoim klientom słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Bruna 9, obok parku Pole Mokotowskie.

Praktyczne mieszkanie z dwiema sypialniami położone w nowoczesnym budynku w pobliżu Dworca Zachodniego

Warszawa, Ochota, Aleja Bohaterów Września

Cena:
2,800 PLN (648 EUR)
Powierzchnia:
57m2
Pokoje:
3

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu cichego mieszkania położonego w kameralnym budynku w pobliżu Dworca Zachodniego i centrum handlowego Blue City.

Luksusowe, dwupokojowe mieszkanie na piętnastym piętrze w inwestycji Trio Apartments

Warszawa, Śródmieście, Stawki

Cena:
3,500 PLN (811 EUR)
Powierzchnia:
48m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność przedstawić stylowo wykończone mieszkanie z jedną sypialnią z przepięknym widokiem na panoramę miasta w prestiżowej inwestycji Trio Apartments. Mieszkanie idealne...

Biuro Hamilton May specjalizuje się w pomaganiu zagranicznym studentom w znalezieniu mieszkań o wysokim standardzie w Warszawie, niezależnie od długości pobytu - czy jest to tylko jeden semestr, czy też cały okres studiów. Pracownicy naszego biura posługują się językiem angielskim. Posiadamy siedzibę w centrum miasta i tak też zlokalizowana jest większość z oferowanych przez nas nieruchomości - w promieniu kilku kilometrów od centrum Warszawie.
W swojej ofercie posiadamy mieszkania położone w budynkach o wysokim standardzie, zarówno w nowych apartamentowcach jak i w kamienicach po przebudowie, wszystkie wyposażone są w szybkie łącza internetowe. Oferujemy szeroki wybór mieszkań o zróżnicowanej powierzchni - od mieszkań typu studio przeznaczonych dla jednej osoby, po mieszkania z dwoma i trzema sypialniami.