Mieszkania dla studentów w Warszawie

Mieszkania dla studentów w Warszawie

Mieszkania dla studentów w Warszawie (3)


Sortuj po:

Ref 9089
Cena:
3,300 PLN (775 EUR)
Powierzchnia:
48m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność przedstawić stylowo wykończone mieszkanie z jedną sypialnią z przepięknym widokiem na panoramę miasta w prestiżowej inwestycji Trio Apartments. Mieszkanie idealne...

Ref 7654
Cena:
5,500 PLN (1,292 EUR)
Powierzchnia:
132m2
Pokoje:
4

Hamilton May prezentuje na wynajem czteropokojowe mieszkanie na bliskiej Woli tuż przy nowo wybudowanej stacji metra

Ref 4971
Cena:
3,000 PLN (705 EUR)
Powierzchnia:
52m2
Pokoje:
2

Hamilton May prezentuje dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią idealne dla studenta.

Ostatnio wynajęte:

Unikatowe, designerskie, trzypokojowe mieszkanie z tarasem z widokiem na zieleń znajdujące się na prestiżowym osiedlu Eko-Park

Warszawa, Mokotów, Karola Chodkiewicza

Cena:
5,500 PLN (1,292 EUR)
Powierzchnia:
70m2
Pokoje:
3

Hamilton May prezentuje wyjątkowe, komfortowe mieszkanie z przepięknym widokiem z tarasu na zielone patio w prestiżowej inwestycji Eko Park.

Przestronne mieszkanie w samym centrum miasta

Warszawa, Śródmieście, Hoża

Cena:
4,500 PLN (1,057 EUR)
Powierzchnia:
90m2
Pokoje:
3

Hamilton May z przyjemnością prezentuje swoim klientom umeblowane mieszkanie w miejscu idealnym dla osób chcących żyć w centrum miasta, a jednocześnie ceniących ciszę i spokój.

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji tuż przy parku Pole Mokotowskie

Warszawa, Mokotów, Juliana Bruna

Cena:
2,900 PLN (681 EUR)
Powierzchnia:
40m2
Pokoje:
2

Hamilton May z przyjemnością prezentuje swoim klientom słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Bruna 9, obok parku Pole Mokotowskie.

Biuro Hamilton May specjalizuje się w pomaganiu zagranicznym studentom w znalezieniu mieszkań o wysokim standardzie w Warszawie, niezależnie od długości pobytu - czy jest to tylko jeden semestr, czy też cały okres studiów. Pracownicy naszego biura posługują się językiem angielskim. Posiadamy siedzibę w centrum miasta i tak też zlokalizowana jest większość z oferowanych przez nas nieruchomości - w promieniu kilku kilometrów od centrum Warszawie.
W swojej ofercie posiadamy mieszkania położone w budynkach o wysokim standardzie, zarówno w nowych apartamentowcach jak i w kamienicach po przebudowie, wszystkie wyposażone są w szybkie łącza internetowe. Oferujemy szeroki wybór mieszkań o zróżnicowanej powierzchni - od mieszkań typu studio przeznaczonych dla jednej osoby, po mieszkania z dwoma i trzema sypialniami.