+48 22 428 16 15
Apartamenty na wynajem poniżej 2500 zŠw Warszawie

Apartamenty na wynajem poniżej 2500 zł w Warszawie

Apartamenty na wynajem poniżej 2500 zł w Warszawie (0)


Sortuj po:

Ostatnio wynajęte:

Nowe, komfortowe mieszkanie typu studio przy Rondzie ONZ

Warszawa, Śródmieście, Icchoka Lejba Pereca

Cena:
2,400 PLN (554 EUR)
Powierzchnia:
43m2
Pokoje:
1

Hamilton May prezentuje komfortowe, nowe mieszkanie typu studio zlokalizowane w nowej inwestycji przy samym Rondzie ONZ. Oferta idealna dla osób pracujących w ścisły centrum Warszawy oraz przy...

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu Żelazna 59a

Warszawa, Śródmieście, Żelazna

Cena:
2,400 PLN (554 EUR)
Powierzchnia:
45m2
Pokoje:
2

Hamilton May prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Żelaznej 59a na pograniczu Śródmieścia i bliskiej Woli.

Kawalerka z ogródkiem w inwestycji Manufaktura Praska

Warszawa, Praga-Północ, Stefana Okrzei

Cena:
2,300 PLN (531 EUR)
Powierzchnia:
30m2
Pokoje:
1

Hamilton May przedstawia ofertę najmu nowego, kompletnie wyposażonego mieszkania zlokalizowanego w tętniącej życiem okolicy na Pradze Północ.

Hamilton May Nieruchomości prezentuje listę mieszkania dostepnych aktualnie na wynajem z miesięcznym czynszem nieprzekraczającym 2500 zł.

Hamilton May skupia się na nieruchomościach o wysokim standardzie, położonych w okolicy centrum miasta. Większość z nieruchomości na tej stronie to apartamenty z jedną sypialnią lub dwusypialniowe charakteryzujące się umiarkowanym standardem lub znajdującej się w mniej dogodnych lokalizacjach.

Hamilton May Nieruchomości dążąc do zapewnienia najlepszej jakości obsługi wszystkich klientów, proponuje powyższą listę nieruchomości skierowaną do singli i par poszukujących niewielkiego apartamentu w przyjemnej okolicy oraz do studentów i innych osób o ograniczonych środkach.