+48 22 428 16 15
Mieszkania na wynajem w inwestycji Kamienica Ordynacka

Mieszkania na wynajem w inwestycji Kamienica Ordynacka

Ceny od: 60 PLN/m2

Mieszkania na wynajem w inwestycji Kamienica Ordynacka


Ref 6238
Cena:
5,200 PLN (1,204 EUR)
Powierzchnia:
60m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować stylowo udekorowany apartament z jedną sypialnią mieszczący się w prestiżowej inwestycji - Kamienica Ordynacka.

Ostatnio wynajęte:

Trzypokojowy loft na ostatnim piętrze z przepięknym widokiem na Warszawę

Warszawa, Śródmieście, Okólnik

Cena:
9,000 PLN (2,084 EUR)
Powierzchnia:
111m2
Pokoje:
3

Hamilton May prezentuje designerski, trzypokojowy apartament w stylu loftu na ostatnim piętrze w odrestaurowanej kamienicy nieopodal Nowego Światu.

Designerski, dwupokojowy apartament w odrestaurowanej Kamienicy Ordynacka

Warszawa, Śródmieście, Okólnik

Cena:
4,500 PLN (1,042 EUR)
Powierzchnia:
60m2
Pokoje:
2

Hamilton May prezentuje nowy, designerski apartament na ostatnim piętrze w odrestaurowanej kamienicy nieopodal Nowego Światu. Oferta zawiera wizualizację lokalu.

Czteropokojowe mieszkanie w inwestycji Kamienica Ordynacka

Warszawa, Śródmieście, Okólnik

Cena:
5,300 PLN (1,227 EUR)
Powierzchnia:
108m2
Pokoje:
4

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować czteropokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w prestiżowej inwestycji - Kamienica Ordynacka.

Kamienica Ordynacka to projekt kompletnego odrestaurowania i rozbudowy kamienicy, usytuowanej w prestiżowej lokalizacji przy Trakcie Królewskim. Kamienica Ordynacka powstała w latach 1911 - 1912 i była jednym z najwytworniejszych budynków swojej epoki - w okresie międzywojennym w kamienicy mieszkał Władysław Grabski, dwukrotny premier II RP. W czasie II Wojny Światowej kamienica została częściowo uszkodzona. Główne zniszczenia polegały na zburzeniu południowo-wschodniego narożnika budynku oraz spaleniu całego drewnianego poddasza.

Inwestycja realizowana jest w 3 etapach. W ramach pierwszego przeprowadzono rewitalizację wnętrz a także odrestaurowano wewnętrzny dziedziniec i wejścia do klatek schodowych. Drugi etap obejmuje adaptację poddasza budynku na cele mieszkalne, w wyniku którego powstanie 10 apartamentów o powierzchni od 36 do 220 m2 oraz remont elewacji kamienicy. W trzecim etapie planowana jest odbudowa narożnika kamienicy od strony ul. Okólnik.

Kamienica Ordynacka zlokalizowana jest w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się m.in.: Zamek Ostrogskich, Muzeum Fryderyka Chopina, Skwer Bohdana Wodiczki oraz Uniwersytet Muzyczny. Poniżej, u stóp skarpy, rozciąga się wspaniały widok na Wisłę i rozświetlony Most Świętokrzyski.

Dodaj swoją nieruchomość w Kamienica Ordynacka
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: 22 428 16 15
Szczegóły inwestycji
Status
Gotowe

Ulica
Okólnik

Region
Śródmieście

Cena wynajmu od
3,100 PLN
(718 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
75 PLN

Ilość mieszkań
92

Od centrum
1km

Wszystkich pięter
6