Mieszkania na sprzedaż na warszawskim Starym MieÅcie

Mieszkania na sprzedaż na warszawskim Starym Mieście

Mieszkania na sprzedaż na warszawskim Starym Mieście (2)


Sortuj po:

Ref 10131
Cena:
959,000 PLN (227,721 EUR)
Powierzchnia:
61m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupokojowy apartament w przedwojennej kamienicy.

Ref 7081
Cena:
674,000 PLN (160,046 EUR)
Powierzchnia:
48m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować kameralny apartament po generalnym remoncie, na sprzedaż. Mieszkanie jest idealny dla osoby lubiącej życie w historycznych dzielnicach miasta. Jest to...

Ostatnio sprzedane:

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie przy Mariensztacie

Warszawa, Stare Miasto, Boczna

Cena:
450,000 PLN (106,855 EUR)
Powierzchnia:
44m2
Pokoje:
2

Hamilton May przedstawia ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w kapitalnej lokalizacji, idealnej dla inwestora poszukującego atrakcyjnego mieszkania pod wynajem.

Hamilton May, jako biuro specjalizujące się w nieruchomościach o wyższym standardzie, prezentuje w swojej ofercie najbardziej wyszukane apartamenty i mieszkania dostępne na sprzedaż w obrębie warszawskiej Starówki.


Rynek wynajmów na Starówce

Mieszkania na warszawskiej Starówce cieszą się dużą popularnością osób ceniących prestiż lokalizacji, a także bliskość zarówno historycznego, jak i biznesowego centrum Warszawy. W dużej mierze nabywcami nieruchomości są lokalni inwestorzy.

Ceny lokali są uzależnione od standardu wykończenia oraz powierzchni lokali i wahają się od 10000 do 16000 zł/m2 . W większości na rynku dostępne są niewielkie mieszkania, najczęściej dwupokojowe, jednak apartamenty o powierzchniach ponad 100m2 również nie są rzadkością.


Nieruchomości na Starym Mieście

Stare Miasto, w większości zniszczone podczas II Wojny Światowej, zostało całkowicie zrekonstruowane. W latach 80 wpisane zostało na listę światowego dziedzictwa UNESCO jako jedyna odbudowa o tak rozległej skali. Większość budynków pochodzi z XVI i XVII wieku, jednak po wojnie jedynie ich fasady zostały przywrócone do oryginalnego stanu - wnętrza kamienic przybierały najczęściej nowy układ. Dzięki temu możliwe było zastosowanie nowocześniejszych rozwiązań technicznych.