+48 22 428 16 15
Mieszkania na wynajem w inwestycji Capital Art Apartments

Mieszkania na wynajem w inwestycji Capital Art Apartments

Ceny od: 40 PLN/m2

Mieszkania na wynajem w inwestycji Capital Art Apartments


Nie posiadamy obecnie nieruchomości na Wynajem w Capital Art Apartments

Ostatnio wynajęte:

Nowoczesne, designerskie mieszkanie z dwoma sypialniami i dużym balkonem położone w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego

Warszawa, Wola, Giełdowa

Cena:
5,000 PLN (1,151 EUR)
Powierzchnia:
84m2
Pokoje:
3

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu wykończonego wg. oryginalnego projektu znanej architekt, nowoczesnego mieszkania w budynku apartamentowym na bliskiej Woli.

Lokal usługowy na parterze budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w pobliżu Ronda Daszyńskiego

Warszawa, Wola, Giełdowa Komercyjna

Cena:
4,800 PLN (1,105 EUR)
Powierzchnia:
48m2
Pokoje:
Elastyczne

Hamilton May oferuje do wynajęcia lokal usługowo-handlowy z czterema witrynami, zlokalizowany na bliskiej Woli.

Jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia w inwestycji Capital Art Apartments

Warszawa, Wola, Giełdowa

Cena:
2,200 PLN (506 EUR)
Powierzchnia:
39m2
Pokoje:
1

Capital Art Apartments to nowoczesny kompleks mieszkalny położony w wyjątkowej lokalizacji, tuż obok ścisłego centrum miasta, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego, a jednocześnie...

'Capital Art Apartments' to nowoczesny kompleks mieszkalny położony w wyjątkowej lokalizacji, tuż obok ścisłego centrum miasta, w pobliżu stacji metra 'Rondo Daszyńskiego', a jednocześnie odsunięty od głównych ciągów komunikacyjnych na odległość niezbędną do zapewnienia mieszkańcom komfortu. Cała inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia. Użyte materiały to m.in. kamień, szkło i stal. Przy wejściu od strony ul. Giełdowej znajduje się recepcja.

Capital Art Apartments powstało w 3 etapach na przestrzeni lat 2006-2014. W sumie mieści ona w sobie 580 mieszkań o przemyślanych rozkładach, od przytulnych kawalerek o powierzchni 30 m2 do przestronnych 160 m2. Inwestycja jest w pełni dostępna dla osób niepełnosprawnych. Osiedle jest strzeżone i ogrodzone, a także wyposażone w system monitoringu, który daje mieszkańcom poczucie prywatności i bezpieczeństwa.

Inwestycja usytuowana jest przy ulicy Giełdowej 4 na warszawskiej Woli, zaledwie kilkaset metrów od Śródmieścia. Inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Rondo Daszyńskiego. Na wyciągnięcie ręki znajdują się punkty usługowe, kina, restauracje, centra handlowe oraz liczne placówki kulturalno-oświatowe.

Mieszkania w projekcie Capital Art Apartments do doskonała lokalizacja, szczególnie dla osób pracujących w jednym z pobliskich biurowców.

Dodaj swoją nieruchomość w Capital Art Apartments
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Szczegóły inwestycji
Status
Gotowe

Ulica
Giełdowa

Region
Wola

Cena wynajmu od
2,300 PLN
(529 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
50 PLN

Ilość mieszkań
580

Od centrum
2km

Wszystkich pięter
17