+48 22 428 16 15
Mieszkania na wynajem w inwestycji InCity

Mieszkania na wynajem w inwestycji InCity

Ceny od: 40 PLN/m2

Mieszkania na wynajem w inwestycji InCity


Ref 6387
Cena:
3,000 PLN (695 EUR)
Powierzchnia:
42m2
Pokoje:
2

Nowoczesne i atrakcyjne mieszkanie na styku Śródmieścia i Woli, idealne dla wymagającego klienta.

Ref 9850
Cena:
4,200 PLN (973 EUR)
Powierzchnia:
63m2
Pokoje:
3

Hamilton May przedstawia ofertę najmu funkcjonalnego mieszkania w kompleksie apartamentowym nieopodal stacji metra Rondo Daszyńskiego. Lokal oferowany do wynajęcia z pełnym umeblowaniem.

Ref 8596
Cena:
3,500 PLN (811 EUR)
Powierzchnia:
52m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu świeżo wykończonego, nowoczesnego apartamentu z ogródkiem, zlokalizowanego w kompleksie apartamentowym InCity na warszawskiej Woli.

Ostatnio wynajęte:

Nowoczesny, nowy apartament z jedną sypialnią

Warszawa, Śródmieście, Siedmiogrodzka

Cena:
3,500 PLN (811 EUR)
Powierzchnia:
43m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu dopiero co wykończonego, nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w kompleksie apartamentowym InCity na warszawskiej Woli.

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie w inwestycji InCity

Warszawa, Wola, Siedmiogrodzka

Cena:
3,300 PLN (764 EUR)
Powierzchnia:
60m2
Pokoje:
2

Hamilton May oferuje do wynajęcia świeżo wykończone mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowym budynku nieopodal Ronda Daszyńskiego, idealne dla potrzeb singla lub pary.

Nowe, dwupokojowe mieszkanie w inwestycji InCity obok Ronda Daszyńskiego

Warszawa, Wola, Siedmiogrodzka

Cena:
3,000 PLN (695 EUR)
Powierzchnia:
35m2
Pokoje:
2

Hamilton May przedstawia ofertę najmu gustownie urządzonego, klimatyzowanego mieszkania zlokalizowanego w eleganckim kompleksie apartamentowym obok centrum biznesowego na Woli.

InCity to nowoczesny kompleks apartamentowy położony w centrum Warszawy, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego. Projekt realizowany jest w 3 etapach, z czego pierwsze dwa zostały już ukończone, a oddanie trzeciego planowane jest na 1. kwartał 2016 r. Inwestorem jest firma Okam.

Inwestycja wzniesiona jest na działce o wielkości ponad 1,2 ha. Budynek posiada całodobową ochronę, zapewniającą lokatorom poczucie bezpieczeństwa, elegancką recepcję, dziedziniec z ogródkiem i plac zabaw dla najmłodszych. Pod budynkiem znajduje się dwupoziomowa hala garażowa. W trzech etapach znajduje się łącznie 427 mieszkań o powierzchni od 33 do 168 m2. Projekty apartamentów zostały przygotowane z ogromną dbałością, mając na uwadze przede wszystkim ich funkcjonalność i wygodę codziennego użytkowania.

Inwestycja zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ulic Siedmiogrodzkiej i Karolkowej. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się stacja drugiej linii metra - Rondo Daszyńskiego oraz liczne połączenia komunikacyjne. Okolica należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów Warszawy - w okolicy znajduje się i powstaje wiele nowych inwestycji biurowych, w tym m.in. prestiżowy Warsaw Spire, Q22 czy Prime Corporate Center. W pobliżu usytuowane są także między innymi Muzeum Powstania Warszawskiego, Park Sowińskiego, pływalnia Delfin, czy centrum handlowe Złote Tarasy.

Hamilton May zaprasza do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane jednym z mieszkań dostępnych w tej inwestycji.

Dodaj swoją nieruchomość w InCity
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: 22 428 16 15
Szczegóły inwestycji
Status
Gotowe

Ulica
Siedmiogrodzka

Region
Wola

Cena wynajmu od
1,800 PLN
(417 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
52 PLN

Ilość mieszkań
427

Od centrum
1km

Wszystkich pięter
16