+48 22 428 16 15
Mieszkania na wynajem na warszawskiej Ochocie

Mieszkania na wynajem na warszawskiej Ochocie

Mieszkania na wynajem na warszawskiej Ochocie (1)


Sortuj po:

Ref 12213
Cena:
5,900 PLN (1,359 EUR)
Powierzchnia:
100m2
Pokoje:
4

Hamilton May ma przyjemność przedstawić wyjątkowy, klimatyczny apartament położony na drugim piętrze w zabytkowej części Starej Ochoty. Oferta dla osób ceniących sobie przepiękne...

Ostatnio wynajęte:

Przestronny trzypokojowy apartament na Ochocie

Warszawa, Ochota, Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Cena:
4,000 PLN (921 EUR)
Powierzchnia:
86m2
Pokoje:
3

Hamilton May prezentuje trzypokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej. W niedalekiej odległości od Centrum miasta Warszawy.

Nowe dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Dom Awangarda

Warszawa, Ochota, Szczęśliwicka

Cena:
2,500 PLN (576 EUR)
Powierzchnia:
38m2
Pokoje:
2

Hamilton May prezentuje ofertę najmu nowego, komfortowego mieszkania z jedną sypialną w inwestycji Dom Awangarda.

Klimatyczne mieszkanie przy pl. Narutowicza

Warszawa, Ochota, Sękocińska

Cena:
6,200 PLN (1,428 EUR)
Powierzchnia:
83m2
Pokoje:
3

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie zaprojektowane w stylu art-deco idealne dla pary lub rodziny.

Hamilton May prezentuje aktualne oferty wynajmu nieruchomości na warszawskiej Ochocie


Rynek wynajmu mieszkań w dzielnicy Ochota

Ochota to położona na zachód od centrum dzielnica biurowo mieszkalna. Wyróżnia się dużą ilością terenów zielonych takich jak Pole Mokotowskie oraz park Szczęśliwicki. Ochota jest również doskonale skomunikowana z centrum miasta, zarówno dzięki dużej ilości połączeń komunikacji miejskiej oraz dobrze rozwiniętej infrastrukturze drogowej.

Najważniejszymi miejscami na Ochocie są Campus Ochota, gdzie znajduje się wiele ważnych ośrodków akademickich, takich jak Warszawski Uniwersytet Medyczny czy Wydział Geologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Office Park Ochota, gdzie mieści się wiele siedzib firm oraz dwa centra handlowe: Reduta oraz Blue City.

Ochota jest doskonałym wyborem dla osób pracujących w centrum - zaletami są zarówno dogodna lokalizacja jak i przystępne ceny wynajmu.

Nieruchomości na Ochocie


Ochota to w dużej mierze międzywojenne osiedla mieszkaniowe oraz kamienice, jednak jej południowa część składa się z typowo socrealistycznych budowli oraz rozległych osiedli mieszkaniowych.

Ponadto na Ochocie powstaje wiele nowych kompleksów, którymi zajmuje się Hamilton May. Średnie ceny wynajmów wahają się między 2000 a 5000 PLN, zależnie od standardu i lokalizacji mieszkania.