+48 602 453 713
Mieszkania na wynajem na warszawskiej Ochocie

Mieszkania na wynajem na warszawskiej Ochocie

Mieszkania na wynajem na warszawskiej Ochocie (2)


Sortuj po:

Ref 11409
Cena:
2,700 PLN (642 EUR)
Powierzchnia:
38m2
Pokoje:
2

Hamilton May prezentuje ofertę najmu nowego, komfortowego mieszkania z jedną sypialną w inwestycji Dom Awangarda.

Ref 9043
Cena:
2,600 PLN (619 EUR)
Powierzchnia:
62m2
Pokoje:
2

Hamilton May prezentuje ofertę najmu pięknie urządzonego, przestronnego mieszkania w cichej lokalizacji, blisko centrum.

Ostatnio wynajęte:

Klimatyczne mieszkanie przy pl. Narutowicza

Warszawa, Ochota, Sękocińska

Cena:
6,200 PLN (1,475 EUR)
Powierzchnia:
83m2
Pokoje:
3

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie zaprojektowane w stylu art-deco idealne dla pary lub rodziny.

Przestronny, czteropokojowy apartament z dużą loggią w centrum Warszawy

Warszawa, Ochota, Juliana Ursyna Niemcewicza

Cena:
4,800 PLN (1,142 EUR)
Powierzchnia:
122m2
Pokoje:
4

Hamilton May ma przyjemność przedstawić przestronny, funkcjonalny apartament z dużą, 12m2 loggią w doskonałej lokalizacji, u zbiegu ulic Niemcewicza i Alei Jerozolimskich. Oferta idealna dla...

Lokal biurowy w bliskiej odległości do centrum Warszawy

Warszawa, Ochota, Aleje Jerozolimskie Komercyjna

Cena:
4,000 PLN (952 EUR)
Powierzchnia:
102m2
Pokoje:
4

Hamilton May prezentuje ofertę najmu biura usytuowanego w bliskiej lokalizacji do centrum Warszawy. Główną zaletą lokalu jest doskonała lokalizacja i dostępność do komunikacji miejskiej....

Hamilton May prezentuje aktualne oferty wynajmu nieruchomości na warszawskiej Ochocie


Rynek wynajmu mieszkań w dzielnicy Ochota

Ochota to położona na zachód od centrum dzielnica biurowo mieszkalna. Wyróżnia się dużą ilością terenów zielonych takich jak Pole Mokotowskie oraz park Szczęśliwicki. Ochota jest również doskonale skomunikowana z centrum miasta, zarówno dzięki dużej ilości połączeń komunikacji miejskiej oraz dobrze rozwiniętej infrastrukturze drogowej.

Najważniejszymi miejscami na Ochocie są Campus Ochota, gdzie znajduje się wiele ważnych ośrodków akademickich, takich jak Warszawski Uniwersytet Medyczny czy Wydział Geologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Office Park Ochota, gdzie mieści się wiele siedzib firm oraz dwa centra handlowe: Reduta oraz Blue City.

Ochota jest doskonałym wyborem dla osób pracujących w centrum - zaletami są zarówno dogodna lokalizacja jak i przystępne ceny wynajmu.

Nieruchomości na Ochocie


Ochota to w dużej mierze międzywojenne osiedla mieszkaniowe oraz kamienice, jednak jej południowa część składa się z typowo socrealistycznych budowli oraz rozległych osiedli mieszkaniowych.

Ponadto na Ochocie powstaje wiele nowych kompleksów, którymi zajmuje się Hamilton May. Średnie ceny wynajmów wahają się między 2000 a 5000 PLN, zależnie od standardu i lokalizacji mieszkania.