+48 22 428 16 15
Mieszkania na wynajem na osiedlu Hubertus

Mieszkania na wynajem na osiedlu Hubertus

Ceny od: 43 PLN/m2

Mieszkania na wynajem na osiedlu Hubertus


Nie posiadamy obecnie nieruchomości na Wynajem w Osiedle Hubertus

Inne inwestycje w pobliżu

Inne podobne inwestycje

Ostatnio wynajęte:

Nowoczesny apartament w poblizu Galerii Mokotów

Warszawa, Mokotów, Obrzeżna

Cena:
4,500 PLN (1,034 EUR)
Powierzchnia:
75m2
Pokoje:
3

Hamilton May z przyjemnością prezentuje swoim klientom komfortowy trzypokojowy apartament położony na Mokotowie w prestiżowej inwestycji Hubertus.

Nowoczesny i cichy trzy pokojowy apartament w pobliżu Galerii Mokotów

Warszawa, Mokotów, Obrzeżna

Cena:
3,900 PLN (896 EUR)
Powierzchnia:
84m2
Pokoje:
3

Hamilton May z przyjemnością prezentuje swoim klientom komfortowy trzypokojowy apartament na wynajem położony na Mokotowie w prestiżowej inwestycji Hubertus.

Apartament w inwestycji Hubertus z jedną sypialnią przy ul. Obrzeżnej

Warszawa, Mokotów, Obrzeżna

Cena:
4,000 PLN (919 EUR)
Powierzchnia:
60m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność zaoferować przyjemnie urządzony apartament z jedną sypialnią na Mokotowie w pobliżu Galerii Mokotów. Apartament jest idealną propozycją dla singla lub pary osób...

Osiedle Hubertus to kompleks mieszkaniowy składający się z sześciu głównych budynków mieszkalnych o zróżnicowanej wysokości (do 10 pięter) oraz jednego kameralnego - liczącego zaledwie 11 mieszkań. Na terenie osiedla znajduje się również dwupoziomowy podziemny garaż, w którym działa serwis samochodowy, przeznaczony wyłącznie do obsługi aut mieszkańców. Cały kompleks zaprojektowany został na wzór małego miasteczka - zielone patia, usytuowane wewnątrz każdego kwartału mieszkalnego inwestycji, starannie zagospodarowana przestrzeń między poszczególnymi budynkami oraz parkowa promenada z kameralnymi miejscami wypoczynku i funkcjonalnymi placykami zabaw dodają osiedlu uroku.

Bezpieczeństwu mieszkańców ma służyć także system monitoringu, wideodomofony oraz wykorzystanie magnetycznych kart dostępu do klatek schodowych. Do zwiększenia komfortu mieszkańców przyczynia się natomiast wprowadzenie usług concierge – asystentów, gotowych do pomocy mieszkańcom w realizacji spraw mieszkańców.

Inwestycja zlokalizowana jest na Służewcu przy ulicy Obrzeżnej 1. W pobliżu znajduje się Galeria Mokotów, centrum biznesu - Mokotów Business Park, a w bezpośrednim sąsiedztwie odnajdziemy również jeden z najpiękniejszych w Europie Tor Wyścigów Konnych na Służewcu, który widać z okien wielu mieszkań.
Doskonałe połączenie komunikacyjne tej części Służewca z dowolnym miejscem w Warszawie, zapewnia mieszkańcom osiedla Hubertus bliskość kilku linii autobusowych i tramwajowych, stacji metra oraz głównych arterii miasta.

Dodaj swoją nieruchomość w Osiedle Hubertus
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: 22 428 16 15
Szczegóły inwestycji
Status
Gotowe

Ulica
Obrzeżna

Region
Służewiec

Cena wynajmu od
1,800 PLN
(414 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
50 PLN

Ilość mieszkań
200

Od centrum
6km

Wszystkich pięter
10