+48 22 428 16 15
Mieszkania na wynajem w inwestycji sPlace

Mieszkania na wynajem w inwestycji sPlace

Ceny od: 60 PLN/m2

Mieszkania na wynajem w inwestycji sPlace


Nie posiadamy obecnie nieruchomości na Wynajem w sPlace Park

Inne inwestycje w pobliżu

Inne podobne inwestycje

Inwestycja sPlace Park charakteryzuje się elegancką, minimalistyczną architekturą nawiązująca do modernizmu. Składa się z 5 etapów, z czego trzy ostatnie zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2018 roku. Do wykończenia wykorzystano ekologiczne i specjalnie wybrane materiały takie jak: blacha patynowana w kolorze rdzy, drewno, stal i szkło. Mieszkańcy odnajdą w inwestycji wiele rozwiązań, które ułatwiają codzienne życie, m. in. usługę concierge, monitoring, możliwość korzystania z sieci bezprzewodowej, preinstalację systemu inteligentnego domu, lokale usługowe na parterze, myjnię w podziemnym garażu, jeden klucz otwierający wszystkie drzwi, czy też możliwość wyłączenia w mieszkaniu światła jednym pstryknięciem.

Osiedle znajduje się w malowniczej, zacisznej części Żoliborza, który jest jedną z najbardziej urokliwych dzielnic Warszawy. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta, zaledwie 5 min autobusem od stacji metra Plac Wilsona. W pobliżu inwestycji znajduje się doskonale rozwinięta infrastruktura miejska, w tym centrum handlowe Arkadia i Klif.

Osiedle oferuje łącznie 714 lokali mieszkaniowych o metrażach od 24m2 aż do 172m2. Charakteryzują się one niezwykłą funkcjonalnością, praktycznym rozkładem, zapewniającym możliwość własnej aranżacji przestrzeni. Mieszkania są bardzo dobrze doświetlone, jasne. Każde z nich posiada balkon, loggie lub taras. Dodatkowo mieszkania zlokalizowane na parterze mają własne ogródki.

Dodaj swoją nieruchomość w sPlace Park
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: 22 428 16 15
Szczegóły inwestycji
Status
Gotowe

Ulica
Przasnyska

Region
Żoliborz

Cena wynajmu od
3,100 PLN
(715 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
65 PLN

Ilość mieszkań
714

Od centrum
3km

Wszystkich pięter
12