+48 22 428 16 15
Mieszkania na wynajem na warszawskim Starym MieÅcie

Mieszkania na wynajem na warszawskim Starym Mieście

Mieszkania na wynajem na warszawskim Starym Mieście (2)


Sortuj po:

Ref 11463
Cena:
3,900 PLN (896 EUR)
Powierzchnia:
50m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność przedstawić swoim klientom stylowe, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem na Wisłę zlokalizowane w bardzo prestiżowej części Warszawy - Rynku...

Ref 10513
Cena:
4,500 PLN (1,034 EUR)
Powierzchnia:
62m2
Pokoje:
2

Hamilton May prezentuje unikatowe, słoneczne mieszkanie z przepięknym widokiem na zielone Powiśle. Atutem mieszkania jest jego położenie przy samej skarpie wiślanej w przedwojennej,...

Ostatnio wynajęte:

Luksusowy apartament w kamienicy obok Starego Miasta

Warszawa, Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście

Cena:
3,700 PLN (850 EUR)
Powierzchnia:
50m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament w kamienicy przy Krakowskim Przedmieściu z wejściem od ul. Koziej. Apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie i...

Luksusowy apartament w prestiżowej, zabytkowej kamienicy

Warszawa, Stare Miasto, Królewska

Cena:
8,000 PLN (1,838 EUR)
Powierzchnia:
123m2
Pokoje:
4

Hamilton May prezentuje czteropokojowy apartament w samym centrum Warszawy w zabytkowej kamienicy

Luksusowy apartament w kameralnej rezydencji obok Starego Miasta

Warszawa, Stare Miasto, Bednarska

Cena:
5,000 PLN (1,149 EUR)
Powierzchnia:
92m2
Pokoje:
2

Hamilton May prezentuje ofertę najmu kompletnie urządzonego apartamentu zlokalizowanego w kameralnym budynku, położonym w cichej lokalizacji, 3 minuty od Placu Zamkowego.

Hamilton May, jako biuro specjalizujące się w nieruchomościach o wyższym standardzie, prezentuje w swojej ofercie najbardziej wyszukane apartamenty i mieszkania na wynajem znajdujące się w obrębie warszawskiej Starówki.


Rynek wynajmów na Starówce

Mieszkania na warszawskiej Starówce cieszą się dużą popularnością osób ceniących prestiż lokalizacji, a także bliskość zarówno historycznego, jak i biznesowego centrum Warszawy. W dużej mierze najemcami są zagraniczni pracownicy biznesowi.

Ceny lokali są uzależnione od standardu wykończenia oraz powierzchni lokali i wahają się od 45 do 80 PLN/m2. W większości na rynku dostępne są niewielkie mieszkania, najczęściej dwupokojowe, jednak apartamenty o powierzchniach ponad 100m2 również nie są rzadkością.


Nieruchomości na Starym Mieście

Stare Miasto, w większości zniszczone podczas II Wojny Światowej, zostało całkowicie zrekonstruowane. W latach 80 wpisane zostało na listę światowego dziedzictwa UNESCO jako jedyna odbudowa o tak rozległej skali. Większość budynków pochodzi z XVI i XVII wieku, jednak po wojnie jedynie ich fasady zostały przywrócone do oryginalnego stanu - wnętrza kamienic przybierały najczęściej nowy układ. Dzięki temu możliwe było zastosowanie nowocześniejszych rozwiązań technicznych.