+48 22 428 16 15
Mieszkania na wynajem na warszawskim Starym MieÅcie

Mieszkania na wynajem na warszawskim Starym Mieście

Mieszkania na wynajem na warszawskim Starym Mieście (2)


Sortuj po:

Ref 7099
Cena:
4,500 PLN (1,039 EUR)
Powierzchnia:
91m2
Pokoje:
3

Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu trzypokojowego, rozkładowego mieszkania w przedwojennej kamienicy na ulicy Bednarskiej.

Ref 11899
Cena:
6,000 PLN (1,385 EUR)
Powierzchnia:
117m2
Pokoje:
3

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować cichy, jasny i przestronny apartament na pierwszym piętrze w kameralnym budynku, zlokalizowanym w pobliżu Rynku Nowego Miasta.

Ostatnio wynajęte:

Przepiękne, designerskie mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy Nowym Świecie

Warszawa, Stare Miasto, Mikołaja Kopernika

Cena:
7,000 PLN (1,616 EUR)
Powierzchnia:
65m2
Pokoje:
2

Hamilton May prezentuje unikatowe, designerskie mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy Kopernika. Ta wyjątkowa oferta jest przeznaczona dla osób ceniących sobie uroki życia w centrum,...

Lokal z przeznaczeniem mieszkalnym lub biurowym

Warszawa, Stare Miasto, Miodowa

Cena:
2,850 PLN (658 EUR)
Powierzchnia:
60m2
Pokoje:
2

Bardzo dobra lokalizacja na nieduże biuro lub kancelarię, również na cele mieszkalne. Piękny zieleniec za budynkiem.

Przepiękne, stylowe, dwupokojowe mieszkanie na Starym Mieście

Warszawa, Stare Miasto, Krzywe Koło

Cena:
3,900 PLN (900 EUR)
Powierzchnia:
50m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność przedstawić swoim klientom stylowe, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem na Wisłę zlokalizowane w bardzo prestiżowej części Warszawy - Rynku...

Hamilton May, jako biuro specjalizujące się w nieruchomościach o wyższym standardzie, prezentuje w swojej ofercie najbardziej wyszukane apartamenty i mieszkania na wynajem znajdujące się w obrębie warszawskiej Starówki.


Rynek wynajmów na Starówce

Mieszkania na warszawskiej Starówce cieszą się dużą popularnością osób ceniących prestiż lokalizacji, a także bliskość zarówno historycznego, jak i biznesowego centrum Warszawy. W dużej mierze najemcami są zagraniczni pracownicy biznesowi.

Ceny lokali są uzależnione od standardu wykończenia oraz powierzchni lokali i wahają się od 45 do 80 PLN/m2. W większości na rynku dostępne są niewielkie mieszkania, najczęściej dwupokojowe, jednak apartamenty o powierzchniach ponad 100m2 również nie są rzadkością.


Nieruchomości na Starym Mieście

Stare Miasto, w większości zniszczone podczas II Wojny Światowej, zostało całkowicie zrekonstruowane. W latach 80 wpisane zostało na listę światowego dziedzictwa UNESCO jako jedyna odbudowa o tak rozległej skali. Większość budynków pochodzi z XVI i XVII wieku, jednak po wojnie jedynie ich fasady zostały przywrócone do oryginalnego stanu - wnętrza kamienic przybierały najczęściej nowy układ. Dzięki temu możliwe było zastosowanie nowocześniejszych rozwiązań technicznych.