Apartamenty na sprzedaż i wynajem w prestiżowej inwestycji "19 Dzielnica" w centrum Warszawy - Kolejowa, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 4702 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Apartamenty na sprzedaż i wynajem w prestiżowej inwestycji "19 Dzielnica" w centrum Warszawy


Zdjęcia inwestycji 19 Dzielnica

19 Dzielnica

Hamilton May prezentuje największe, nowe osiedle w centrum miasta wykonane przez godnego zaufania dewelopera PRO URBA w doskonałej lokalizacji obok budowanej stacji II linii metra Rondo Daszyńskiego.


Inwestycja 19 Dzielnica

Projekt zdobył wiele prestiżowych nagród, między innymi: Najlepszy Budynek Wielorodzinny w Polsce 2000-2012 oraz nominacja do Mies van der Rohe Award 2013, oficjalnej nagrody architektonicznej UE.

"19 Dzielcica" została zaprojektowana przez prestiżową pracownię JEMS Architekci, a wykonawcą jest firma BUDIMEX SA.

Inwestycja wyróżnia się nowoczesną architekturą, dużymi przeszklonymi ścianami połączonymi panelami drewnianymi. Elewacja łączy surową fakturę i ciepłe drewno. Na najwyższych piętrach znajdują się przestronne tarasy. Drewniane, harmonijkowe żaluzje zewnętrzne osłaniają loggie.

I etap inwestycji został ukończony w 2011 roku i stanowią go dwa budynki. Część usługowa zlokalizowana jest na parterach obu budynków. Łącznie na terenie inwestycji ma powstać 6 etapów, 10 budynków i ok. 1700 mieszkań

Projekt stworzony jest dla ludzi którzy uwielbiają miejski styl życia i cenią sobie nowoczesność i luksus.


Lokalizacja 19 Dzielnicy

Budynki pierwszego etapu zlokalizowane są pomiędzy ulicami Sienną i Kolejową na rozwijającym się osiedlu w centrum Warszawy, tuż obok nowej stacji metra Rondo Daszyńskiego.

Bliskość centrum i łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. W bliskim sąsiedztwie znajdują się szkoły, sklepy, restauracje, muzea, kluby, apteka, stacja benzynowa i wiele innych udogodnień.


Apartamenty w 19 Dzielnicy

Apartamenty dostępne są w różnych rozmiarach, począwszy od jednopokojowych (ok. 30 m2) mieszkań aż po pięciopokojowe apartamenty (ok. 115 m2). .


Ogólne informacje

Inwestycja jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy myślą o wynajmie nieruchomości po jej zakupie, jak również tych, którzy poszukują prawdziwie luksusowego apartamentu do celów mieszkaniowych w centrum miasta.

Dodaj swoją nieruchomość w 19 Dzielnica
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 4702
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Kolejowa

Dzielnica
Wola

cena sprzedaży od
596 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
12 000 PLN

cena wynajmu od
3 400 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
78 PLN

ilość mieszkań
300

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
8

Podobne inwestycje

Inwestycje w pobliżu