Na Powiślu Apartamenty - luksusowa inwestycja w sercu Warszawy - Leona Kruczkowskiego, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 4616 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Na Powiślu Apartamenty - luksusowa inwestycja w sercu Warszawy


Zdjęcia inwestycji Apartamenty Na Powiślu

Apartamenty Na Powiślu

Hamilton may prezentuje luksusowy kompleks apartamentowy Na Powiślu, zlokalizowany w samym centrum Warszawy.


Apartamenty Na Powiślu

Apartamenty Na Powiślu sprawią że na nowo odkryjesz atmosferę starej, eleganckiej Warszawy. Pięć wygodnych budynków zaprojektowanych przez studio Kuryłowicz & Associates - jedno z najlepszych w całym kraju, stanowi wyraźne odniesienie do dostojnego stylu Art Deco oraz Warszawskiego Modernizmu, wykończonego w unikatowy i staranny sposób. Cała inwestycja odgrodzona jest pięknymi żywopłotami, które w sposób dyskretny podkreślają jej odrębność. Inwestycja posiada na swoim terenie wewnętrzny ogród - ta zielona enklawa, z podkreślającym jej charakter oświetleniem oraz bezpiecznym placem zabaw dla dzieci jest niedostępna dla ruchu pojazdów.

Główne wejście do kompleksu znajduje się w budynku A1, zlokalizowanym od ulicy Kruczkowskiego. Wejście oraz obszar recepcji zostały wykończone z najwyższej klasy materiałów: szlachetnego kamienia, drewna oraz metalu. Stylowa elegancja narzucana jest przez unikatowe elementy dekoracyjne oraz wykończenie sufitu, jak również granit i fornir. 139 apartamentów dostępnych w inwestycji Na Powiślu przeznaczone jest dla najbardziej wymagających klientów poszukujących niezrównanego komfortu jak również współczesnych rozwiązań i unikatowego charakteru budynku. Trzymetrowe mieszkania rozświetlane są przez dużych rozmiarów drewniane okna. Centralny system klimatyzacji (indywidualnie kontrolowany) zapewnia optymalną temperaturę przez cały rok. Mieszkańcy chronieni są za pomocą zaawansowanych technologicznie rozwiązań takich jak System Zarządzania Budynkiem, oczyszczalnia wody, monitoring oraz domofony.


Lokalizacja inwestycji Na Powiślu

Najbardziej rozwinięty obszar Warszawy mieści się między Wisłą a Traktem Królewskim, biegnącym koło Zamku Królewskiego, Uniwersytetu, licznych pałacyków dla arystokracji, ulicy Nowy Świat oraz Bulwarów Wiślanych, będących popularnym terenem niedzielnych spacerów. Pomimo upływu czasu, serce stolicy wciąż leży pomiędzy rzeką a Traktem Królewskim; w okolicach Nowego Światu oraz Placu Trzech Krzyży mieści się wiele ekskluzywnych butików i restauracji, jak również siedzib banków oraz instytucji rządowych i ambasad. W tym rejonie powstaje też wiele nowych budynków imponujących swym rozmachem architektonicznym, takich jak Centrum Nauki Kopernik, czy gmach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Tak prestiżowe otoczenie, w połączeniu ze współczesną infrastrukturą przyciąga wiele luksusowych inwestycji mieszkaniowych - obecnie jest to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście.

Inwestycja zlokalizowana jest na rogu ulic Kruczkowskiego oraz Ludnej, w otoczeniu 3 parków. W promieniu zaledwie kilkuset metrów można z łatwością odnaleźć przedszkola, sklepy oraz najbardziej popularne z Warszawskich restauracji i kawiarni. Rozwinięty transport miejski zapewnia łatwy dostęp do wszystkich punktów Warszawy - w piętnaście minut można też dotrzeć na Powiśle za pomocą drugiej nitki metra. Innymi słowy - wszystko co jest konieczne do wygodnego życia znajduje się na wyciągnięcie ręki.


Opis apartamentów

Budynki posiadają standardowo 7 kondygnacji, z których każda mieści 2-5 apartamentów. Apartamenty dostępne są w wielu rozmiarach i konfiguracjach - od mieszkań z 1 sypialnią, do 4ro sypialnianych penthousów (94-139m2). Podziemia każdego budynku dostępne są dla wszystkich jego mieszkańców i mieszą: parking, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia gospodarcze i serwisowe.


Dodatkowe informacje

Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May w celu otrzymania szczegółowych informacji.

Dodaj swoją nieruchomość w Apartamenty Na Powiślu
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 4616
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Leona Kruczkowskiego

Dzielnica
Śródmieście

cena sprzedaży od
1 000 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
17 000 PLN

cena wynajmu od
5 500 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
60 PLN

ilość mieszkań
139

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
6