Biały Kamień - luksusowy kompleks mieszkaniowy w prestiżowej części Mokotowa - Biały Kamień, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 4718 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Biały Kamień - luksusowy kompleks mieszkaniowy w prestiżowej części Mokotowa


Zdjęcia inwestycji Biały Kamień

Biały Kamień

Hamilton May prezentuje luksusową inwestycję mieszkaniową mieszczącą się w zielonej części Mokotowa, tuż obok Pola Mokotowskiego, w samym sercu Warszawy.


Biały Kamień - Inwestycja

Luksusowy kompleks mieszkaniowy składa się z 14 indywidualnych struktur, odznaczających się indywidualnym stylem, zlokalizowanych na obszarze ok 19 hektarów. Cała inwestycja znana jest pod nazwą "Biały Kamień" i stanowi dom dla wielu pracowników sektora biznesu, pracujących w centrum miasta.


Lokalizacja kompleksu Biały Kamień

Ten luksusowy kompleks oddalony jest ok 2km od centrum miasta, leżąc jednocześnie w samym sercu Warszawy. Lokalizacja ma do zaoferowania wiele terenów zielonych, takich jak Pole Mokotowskie - jest również świetnie skomunikowana z resztą miasta za pomocą środków komunikacji miejskiej oraz metra.

W pobliżu można znaleźć wiele restauracji - oferujących zarówno kuchnię polską jak i zagraniczną, oraz liczne kawiarnie, międzynarodowe przedszkola czy salony urody - wszystko w zasięgu spaceru. Jedną z głównych kulinarnych atrakcji jest japońska restauracja Izumi Sushi - jedna z najbardziej luksusowych i ekskluzywnych w Warszawie.


Apartamenty w kompleksie Biały Kamień

Biały Kamień oferuje apartamenty o różnorodnym typie i rozmiarach - od 52 do 196m2. Inwestycja oferuje łącznie 1200 apartamentów - w znacznym stopniu zamieszkałych przez młode pokolenie wyspecjalizowanych pracowników, prowadzących działalność w centrum miasta, korzystając z wygodnych możliwości transportowych.


Ogólne informacje

Dostępność apartamentów w inwestycji Biały Kamień zależy od aktualnego popytu. Zważywszy jednak na znaczną ich liczbę, Hamilton May jest w stałym posiadaniu bogatej oferty mieszkań o różnorodnych rozmiarach i konfiguracji. Inwestycja jest szczególnie popularna wśród pracowników biznesowych oraz obcokrajowców, podczas ich dłuższego pobytu w Warszawie.

Dodaj swoją nieruchomość w Biały Kamień
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 4718
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Biały Kamień

Dzielnica
Mokotów

cena sprzedaży od
690 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
17 000 PLN

cena wynajmu od
2 000 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
60 PLN

ilość mieszkań
100

od centrum
2km

wszystkich pięter
5