Concept House – elegancki budynek mieszkalny na Mokotowie - Obrzeżna, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 9321 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Concept House – elegancki budynek mieszkalny na Mokotowie


Zdjęcia inwestycji Concept House

Concept House

Concept House to luksusowy apartamentowiec, położony na Mokotowie przy ul. Obrzeżnej, w bezpośredniej bliskości do centrum biznesowego.


Concept House

Inwestycja została oddana do użytku w 2013 roku. Budynek posiada zróżnicowaną wysokość od 6 do 12 pięter i jest objęty całodobową ochroną i monitoringiem. Na poziomie parteru zlokalizowane jest pomieszczenie rekreacyjne składające się z siłowni i sauny oraz strefa zabaw dla dzieci. Dla przyszłych mieszkańców przewidziano także miejsca postojowe naziemne oraz garaż na 190 miejsc parkingowych.


Concept House - Lokalizacja

Osiedle Concept House usytuowane jest w idealnej lokalizacji. Znajduje się na warszawskim Mokotowie, zaledwie 5 minut na pieszo od centrum handlowego Galeria Mokotów, bezpośrednio przy centrum biznesowym. Zapewnia dogodne połączenie komunikacyjne dzięki licznym liniom autobusowym oraz tramwajowym. W najbliższym otoczeniu znajdują się restauracje, szkoły, banki, sklepy, salony odnowy, a także tereny zielone.


Concept House - Apartamenty

Budynek składa się ze 160 nowoczesnych apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 43 do 166 m2. Charakteryzują się one podwyższonym standardem wykończenia, doskonałym rozkładem, ułatwiającym dowolną aranżację. Apartamenty zlokalizowane na najwyższych kondygnacjach posiadają wspaniały widok na okolicę.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych apartamentów.

Dodaj swoją nieruchomość w Concept House
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 9321
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Obrzeżna

Dzielnica
Mokotów

cena wynajmu od
2 600 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
65 PLN

ilość mieszkań
160

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
12

Podobne inwestycje