Cosmopolitan Twarda 4 - niezrównana inwestycja w sercu Warszawy - Twarda, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 5004 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Cosmopolitan Twarda 4 - niezrównana inwestycja w sercu Warszawy


Zdjęcia inwestycji Cosmopolitan Tower

Cosmopolitan Tower

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wieżowiec Cosmopolitan - 160-metrowy budynek mieszkalny zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy, zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach.


Cosmopolitan Twarda 4

Wieżowiec Cosmopolitan to drugi najwyższy budynek w Warszawie. Mierząca 160 metrów wysokości wieża liczy 44 piętra, z częścią mieszkalną zaczynającą się od 8. pięta. Poziomy 1 do 3 zajmują lokale biurowe, natomiast parter przeznaczony jest na sklepy i restauracje. 3 podziemne poziomy inwestycji zajmuje parking z 299 miejscami postojowymi.

Cosmopolitan został zaprojektowany przez Helmuta Jahna, jednego z największych współczesnych architektów. Jest autorem prestiżowych projektów, m.in. siedziby Unii Europejskiej w Brukseli oraz Highlight Munich Business Towers. Cosmopolitan to jego pierwszy projekt zrealizowany w Polsce.

Cosmopolitan cechuje się kilkoma wartymi uwagi cechami:
Okna apartamentów o wysokości ponad 2,5 metra nie tylko zapewniają obfity dostęp naturalnego światła, ale również zapewniają jeden z najlepszych widoków w Warszawie. Rozpościerająca się z wieżowca panorama obejmuje Pałac Kultury i Nauki, wieżowce centrum biznesowego Warszawy, a również Park Saski, Stare Miasto, Żoliborz, Stadion Narodowy i Wisłę. Unikalnym rozwiązaniem w tego typu budynkach są otwierane okna we wszystkich pomieszczeniach, jak również wykusze, które wychodząc poza obrys bryły, dodatkowo poszerzają pole widzenia z wnętrza.

Na 4. piętrze budynku znajduje się strefa relaksu dostępna jedynie dla mieszkańców, obejmująca fitness klub z siłownią, pokoje masażu, saunę suchą i mokrą, jacuzzi oraz pomieszczenia klubowe. Na tym poziomie położony jest również zielony taras o powierzchni 950 m2 z widokiem na pl. Grzybowski.


Cosmopolitan Twarda 4 - lokalizacja

Cosmopolitan Tower położony jest w ścisłym centrum Warszawy, u zbiegu ulic Emilii Plater i Twardej. W odległości 5-minutowego spaceru znajduje się do Dworzec Centralny, centrum handlowe Złote Tarasy, Pałac Kultury i Nauki oraz stacja metra Świętokrzyska. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się biurowce usytuowane na ul. Emilii Plater oraz przy rondzie ONZ. Miejsce ze znakomicie rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną i usługową, zapewniające dostęp do licznych restauracji, kawiarni, klubów, pubów, kin oraz teatrów.


Cosmopolitan Twarda 4 - apartamenty

Cosmopolitan mieści w sobie 236 apartamentów o rozmiarach od 54 do 198 m2. Na najwyższych piętrach znajdują się cztery 2-poziomowe penthousy o powierzchni do 380 m2. Wszystkie apartamenty oddawane są wykończone i wyposażone. Wysokość pomieszczeń to 3 metry, a okna we wszystkich apartamentach mierzą ponad 2,5 metra.


Cosmopolitan Twarda 4 - informacje ogólne

Dzięki swojej wyjątkowości, lokalizacji i standardzie wykończenia, apartamenty w wieżowcu Cosmopolitan należą do najbardziej interesujących ofert na warszawskim rynku luksusowych nieruchomości. Hamilton May zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z naszym biurem aby uzyskać więcej informacji.

Dodaj swoją nieruchomość w Cosmopolitan Tower
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 5004
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Twarda

Dzielnica
Śródmieście

cena sprzedaży od
1 600 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
38 800 PLN

cena wynajmu od
7 500 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
120 PLN

ilość mieszkań
236

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
44

Podobne inwestycje