Drewniana 9 – ekskluzywna inwestycja na warszawskim Powiślu - Drewniana, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 9267 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Drewniana 9 – ekskluzywna inwestycja na warszawskim Powiślu


Zdjęcia inwestycji Drewniana 9

Drewniana 9

Drewniana 9 to unikatowy, położony w prestiżowej lokalizacji apartamentowiec, stylizowany na kamienicę z lat dwudziestych.


Drewniana 9

Drewniana 9 to niezwykły projekt stworzony dla wszystkich ceniących komfort i elegancję. Inwestycja została zaprojektowana według najwyższych standardów, z dbałością o najmniejsze detale, nawiązując jednocześnie swym wyglądem do stylowej, przedwojennej architektury. W budynku znajdują się dwa reprezentacyjne hole wejściowe z recepcją i usługą consierge w każdym z nich oraz nowoczesne, przestronne windy. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców należy wspólna część rekreacyjna, w tym basen, sauna, jacuzzi i pomieszczenie fitness. Na wewnętrznym patio znajduje się zielony ogród oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci.


Drewniana 9 - Lokalizacja

Apartamenty Drewniana 9 mieszczą się na Warszawskim Powiślu. Główną zaletą budynku jest jego doskonała lokalizacja - w samym centrum miasta jednak z dala od zgiełku i hałasu. Powiśle stanowi ewenement na skalę całego miasta - dzielnica ta ma dostęp do wielu parków, kawiarni oraz licznych istotnych dla stolicy miejsc, jak choćby Biblioteki Uniwersyteckiej, czy Centrum Nauki Kopernik. W pobliżu leży również tzw. Trakt Królewski ze swymi licznymi atrakcjami.


Drewniana 9 - Apartamenty

Budynek posiada zaledwie 24 luksusowe apartamenty o rozmiarach od 160 do 300m2 oraz o wysokości stropu od 3.2m do 3.5m. Każde mieszkanie wyposażone jest w klimatyzację, wentylację wraz z rekuperacją, system inteligentnego zarządzania oraz posiada od 1 do 3 miejsc parkingowych i komórkę lokatorską. Co więcej, charakteryzują się one niezwykłą przestronnością i funkcjonalnością oraz zapewniają swobodną aranżację wnętrz.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych apartamentów.

Dodaj swoją nieruchomość w Drewniana 9
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 9267
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Drewniana

Dzielnica
Śródmieście

cena sprzedaży od
4 398 660 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
20 819 PLN

cena wynajmu od
22 000 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
139 PLN

ilość mieszkań
24

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
6