Galeria Park Top - nowoczesny kompleks apartamentów tuż obok Galerii Mokotów - Obrzeżna, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 7446 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Galeria Park Top - nowoczesny kompleks apartamentów tuż obok Galerii Mokotów


Zdjęcia inwestycji Galeria Park Top

Galeria Park Top

Galeria Park Top to nowoczesny kompleks 10 budynków mieszkalnych znajdujący się w popularnej i szybko rozwijającej się dzielnicy Mokotów.


Galeria Park Top

Galeria Park Top to finalny, trzeci etap dużej inwestycji mieszkaniowej na Mokotowie – kontynuacja popularnych apartamentowców Galeria Park i Galeria Point. Cała inwestycja składa się z pięciu budynków o różnorodnej wysokości – od 4 do 9 kondygnacji naziemnych, w których powstało niemal 300 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Od wygodnych kawalerek wielkości 46 metrów kwadratowych po przestronne pięciopokojowe apartamenty wielkości 140 metrów kwadratowych.

Galeria Park Top - Lokalizacja

Inwestycja usytuowana jest przy ulicy Obrzeżnej, tuż obok centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Mokotów i w bliskiej odległości od kompleksu biurowego Mokotów Business Park. Ponadto w okolicy znajduje się także wiele placówek szkolno-dydaktycznych, banków i lokali usługowych. Dogodna lokalizacja zapewnia komfort, wygodę i szybki dojazd do centrum miasta (oddalonego o 6,5 km) oraz na lotnisko.


Galeria Park Top - Apartamenty

Projekt inwestycji Galeria Park Top charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia i dbałością o wykonanie powierzchni wspólnych (jak choćby reprezentacyjnej recepcji). Wyjątkowo eleganckie są również unikalne przeszklenia pokoi na pełną wysokość kondygnacji. Dodatkowym atutem jest fakt, że każde z mieszkań ma swój własny balkon lub taras. Galeria Park Top stanowi całość z poprzednimi etapami – Galerią Park i Galerią Point. Wszystkie części inwestycji połączone są terenami zielonymi i dużą przestrzenią rekreacyjną dla mieszkańców.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych apartamentów.

Dodaj swoją nieruchomość w Galeria Park Top
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 7446
status
Gotowe

Miasto
Warszawa

Ulica
Obrzeżna

Dzielnica
Mokotów

cena sprzedaży od
450 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
9 000 PLN

cena wynajmu od
3 300 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
65 PLN

ilość mieszkań
267

od centrum
6km

wszystkich pięter
9

Podobne inwestycje

Inwestycje w pobliżu