Holland Park - luksusowy kompleks mieszkalny w pobliżu Pl. Trzech Krzyży - Książęca, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 6345 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Holland Park - luksusowy kompleks mieszkalny w pobliżu Pl. Trzech Krzyży


Zdjęcia inwestycji Holland Park

Holland Park

'Holland Park' to prestiżowy kompleks mieszkaniowy zlokalizowany na zielonej skarpie na tyłach Placu Trzech Krzyży. Dwa wygięte budynki mieszczą w sobie 82 mieszkania o wysokim standardzie.

Kompleks Holland Park został ukończony w 2001 roku, pierwotnie zamierzony jako ekskluzywny hotel przedłużonego pobytu. Ze względu na sytuację na rynku, w 2006 roku budynki zostały zmodernizowane i dostosowane do potrzeb mieszkalnych przez Keen Property Partners, stając się jednym z najbardziej luksusowych kompleksów mieszkaniowych Stolicy. Holland Park składa się z dwóch 8-piętrowych budynków, charakteryzujących się specyficznym wygięciem linii bryły. Zaprojektowane zostały przez holenderską architekt Verę Yanovshtchinsky we współpracy z Markiem Świerczewskim. Budynki noszą nazwy Brunello i Oscar - są to nazwy dwóch najbardziej znanych odmian holenderskich tulipanów.

Holland Park zajmuje starannie zaaranżowaną zieloną działkę na skarpie na tyłach Pl. Trzech Krzyży. Obszar kompleksu jest ogrodzony i chroniony, a do dyspozycji mieszkańców pozostaje parking podziemny, całodobowa recepcja oraz rozwinięte usługi concierge.


Holland Park - Lokalizacja

Inwestycja znajduje się na ul. Książęcej. Takie umiejscowienie zapewnia wyjątkowo spokojną i zieloną okolicę w centrum miasta i jednocześnie gwarantuje doskonały dostęp do infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdziemy liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, punkty usługowe oraz instytucje kultury. Równie dobry jest dostęp do sieci komunikacji miejskiej, natomiast ścisłe centrum miasta z Pałacem Kultury, Dworcem Centralnym i Centralnym Obszarem Biznesu oraz Stare Miasto znajdują się w zasięgu spaceru.


Holland Park - Apartamenty

Holland Park to 82 apartamenty o wysokim standardzie i wielkości od 83 do 180 m2. Większość mieszkań posiada balkony lub loggie, natomiast brak dodatkowej zabudowy w bezpośrednim otoczeniu budynków zapewnia piękny widok z okien i niezakłócony dopływ światła dziennego.


Ogólne informacje

Apartamenty w Holland Park to doskonały wybór dla osób poszukujących prestiżu i luksusu w centrum miasta, jednak preferujących cichą i spokojną okolicę. Zachęcamy do kontaktu z biurem Hamilton May aby uzyskać więcej informacji na temat apartamentów dostępnych w tym kompleksie.

Dodaj swoją nieruchomość w Holland Park
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 6345
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Książęca

Dzielnica
Śródmieście

cena sprzedaży od
1 800 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
22 000 PLN

cena wynajmu od
5 000 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
80 PLN

ilość mieszkań
82

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
8