Hoża 50 – prestiżowa kamienica w dogodnej lokalizacji - Hoża, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 8819 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Hoża 50 – prestiżowa kamienica w dogodnej lokalizacji


Zdjęcia inwestycji Hoża 50

Hoża 50

Hoża 50 jest jedną z niewielu zachowanych historycznych kamienic warszawskich, która na powrót wróciła do grona najpiękniejszych budowli Stolicy.


Hoża 50

Prestiżowa, zrewitalizowana kamienica z 1890 roku, oddana do użytku w 2014 przez Fenix Group - jednego z wiodących deweloperów. Dziś jest to wyjątkowe miejsce do komfortowego życia w centrum Warszawy, które oferuje swoim mieszkańcom nowe apartamenty z tarasami na dachu i mieszkania o zróżnicowanych metrażach, a także dwupoziomowy garaż podziemny i nowoczesne windy wykończone w dawnym stylu. Drzwi wejściowe do lokali mają eklektyczny charakter i są zwieńczone supraportami, sufity klatek schodowych zdobią sztukaterie.


Hoża 50 - Lokalizacja

Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Hożej, która zachowała klimat eleganckiej, przedwojennej ulicy. Rozpoczyna swój bieg od placu Trzech Krzyży i przecina główne arterie Warszawy. W pobliżu kameralne kawiarnie, restauracje, księgarnie i małe sklepiki. Wszędzie można dojść na piechotę lub w krótkim czasie dojechać środkami komunikacji miejskiej.


Hoża 50 - Apartamenty

Budynek posiada 65 apartamentów o zróżnicowanym metrażu charakteryzują się doskonałym rozkładem, przestronnością, funkcjonalnością i łatwością aranżacji. W budynku znajdują się małe kawalerki, dwustronne 2-pokojowe mieszkania, mieszkania na parterze z prywatnymi ogródkami na tylnym dziedzińcu, trzypokojowe w ciekawym układzie i różnym położeniu, oraz duże czteropokojowe apartamenty z ponad stumetrowymi tarasami na dachu.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych apartamentów.

Dodaj swoją nieruchomość w Hoża 50
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 8819
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Hoża

Dzielnica
Śródmieście

cena sprzedaży od
1 493 381 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
19 000 PLN

cena wynajmu od
3 400 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
100 PLN

ilość mieszkań
65

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
6

Inwestycje w pobliżu