Hoża 55 - prestiżowy adres w samym centrum Warszawy - Hoża, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 4705 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Hoża 55 - prestiżowy adres w samym centrum Warszawy


Zdjęcia inwestycji Hoża 55

Hoża 55

Hamilton May z przyjemnością prezentuje wyjątkową inwestycję "Hoża 55", wykonaną w koncepcji soft-loftów w modnym stylu industrialnym.


Inwestycja Hoża 55

Kameralna inwestycja składa się z 2 budynków mieszkalnych, pięcio- i sześciopiętrowych z nowoczesnymi apartamentami i mieszkaniami typu penthouse. Szczególną uwagę zwrócono na wysoką jakość części wspólnych. Reprezentacyjne przeszklone lobby, ciekawie zaprojektowane zielone patio, jak również dwupoziomowy garaż podziemny potwierdzają najwyższy standard inwestycji.

Ten nowoczesny kompleks powstał na miejscu dawnej fabryki brązów i srebra Braci Łopieńskich. Zachowane fragmenty historycznej fasady nadają inwestycji charakteru przedwojennej kamienicy, a elementy fabrycznych maszyn, wkomponowane w bryłę budynku, nawiązują do przeszłości tego miejsca.

Inwestorem jest wiodący deweloper w Polsce Yareal Polska Sp. z o.o., spółka należącą do Yareal International N.V, firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości. Yareal Polska realizuje najwyższej jakości, prestiżowe kompleksy biurowo-komercyjne, a także projekty mieszkaniowe o standardzie premium.


Lokalizacja Hoża 55

Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Hożej, która zachowała klimat eleganckiej, przedwojennej ulicy. Rozpoczyna swój bieg od Placu Trzech Krzyży i przecina główne arterie Warszawy. W pobliżu kameralne kawiarnie, restauracje, księgarnie i małe sklepiki.


Apartamenty

Apartamenty o zróżnicowanym metrażu (35 m2- 177 m2) charakteryzują się doskonałym rozkładem, przestronnością, funkcjonalnością i łatwością aranżacji. W budynku znajdują się małe kawalerki, dwustronne 2-pokojowe mieszkania, mieszkania na parterze z prywatnymi ogródkami na tylnym dziedzińcu, trzypokojowe w ciekawym układzie i różnym położeniu, oraz duże czteropokojowe apartamenty z ponad stumetrowymi tarasami na dachu.
Przed frontem kamienicy widoczny jest bogaty ogród pełen zieleni. Duże okna, z niespotykanym w centrum miasta widokiem na zielone patio, zapewniają maksymalny dostęp światła dziennego.


Ogólne informacje

Atrakcyjność miejsca, w którym znajduje się budynek sprawia że kupno apartamentu będzie zawsze doskonałą inwestycją, a wynajem mieszkania będzie idealnym wyborem dla osób ceniących oryginalność, prestiż i życie w centrum miasta, jednak w cichej okolicy. Biuro Hamilton May zaprasza do kontaktu osoby zainteresowane mieszkaniami w tej inwestycji.

Dodaj swoją nieruchomość w Hoża 55
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 4705
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Hoża

Dzielnica
Śródmieście

cena sprzedaży od
600 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
18 000 PLN

cena wynajmu od
5 000 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
110 PLN

ilość mieszkań
62

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
6

Inwestycje w pobliżu