Apartamenty w Centrum Praskim Koneser – wzorcu współczenej przestrzeni miejskiej - Markowska, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 8114 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Apartamenty w Centrum Praskim Koneser – wzorcu współczenej przestrzeni miejskiej


Zdjęcia inwestycji Koneser Centrum Praskie

Koneser Centrum Praskie

Centrum Praskie Koneser to nadzwyczajna inwestycja w centrum warszawskiej Pragi. Stanowi przykład wielofunkcyjnej architektury miejskiej, łączącej nie tylko funkcje mieszkaniowe, ale także handlowe, biznesowe i kulturalne.


Centrum Praskie Koneser

Projekt kompleksu opiera się na adaptacji starych postindustrialnych budynków fabrycznych i powstaniu innowacyjnych obiektów idealnie wpisujących się w zabytkową strukturę miejską. Imponująca skala przedsięwzięcia i wyjątkowa estetyka zapewnia niezwykłą atmosferę miejsca. Ceglane fasady budynków, spacerowe alejki, otwarte przestrzenie i kameralne pasaże stworzą bezpretensjonalne, przyjazne i pełne uroku miejsce.

Mieszkania, lofty i soft-lofty Konesera posiadają doskonały standard wykończenia i niezwykle funkcjonalne rozwiązania architektoniczne. Ponadto oprócz budynków mieszkalnych, biurowych i usługowych, na terenie kompleksu znajdować się będą Google Campus Warsaw, hotel, Centrum Konferencyjno-Eventowe oraz Muzeum Polskiej Wódki.

Centrum Praskie Koneser - Lokalizacja

Centrum Praskie Koneser zlokalizowane jest między ulicami: Ząbkowską, Nieporęcką, Białostocką i Markowską. Posiada dogodny dostęp do komunikacji miejskiej (II linia metra, liczne linie autobusowe i tramwajowe, pobliskie położenie dworca PKP Warszawa Wschodnia). Dzięki licznym kawiarniom i restauracjom, galeriom, muzeum oraz sklepom i butikom, mieszkańcy będą mogli w pełni korzystać z uroków miejskiego życia.


Centrum Praskie Koneser - Apartamenty

W ramach inwestycji w pięciopiętrowym budynku Wytwórni zrealizowano 76 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni (82,25 – 169,17 m2). Lokale inspirowane są motywami industrialnymi. Charakteryzują się wysokimi, 3-metrowymi pomieszczeniami oraz pełnym przeszkleniem kondygnacji. Posiadają możliwość dowolnego kreowania wewnętrznych przestrzeni. Na ostatnich kondygnacjach znajdują się lokale z antresolami typu penthouse. Ich koncepcja opiera się na dwukondygnacyjnym, otwartym układzie przestrzeni. Dysponują także bezpośredni dostępem do tarasów na rożnych poziomach lokalu.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat apartamentów dostępnych na sprzedaż.

Dodaj swoją nieruchomość w Koneser Centrum Praskie
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 8114
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Markowska

Dzielnica
Praga Północ

cena sprzedaży od
300 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
11 000 PLN

cena wynajmu od
Zapytaj o cenę

ilość mieszkań
76

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
5

Podobne inwestycje