Menolly Nowe Powiśle - prestiżowa inwestycja przy Bulwarach Wiślanych - Wybrzeże Kościuszkowskie, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 4764 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Menolly Nowe Powiśle - prestiżowa inwestycja przy Bulwarach Wiślanych


Zdjęcia inwestycji Menolly Nowe Powiśle

Menolly Nowe Powiśle

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję: Menolly Nowe Powiśle, prestiżowy budynek mieszkalnych zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych.


Menolly Nowe Powiśle

Menolly Nowe Powiśle to prestiżowa inwestycja ukończona w 2012 roku. Budynek posiada 5 poziomów i parking podziemny, jest ogrodzony i wyposażony w ochronę oraz całodobową recepcję. Powierzchnie wspólne charakteryzują się wysoką jakością wykończenia i użytych materiałów, a nowoczesna bryła budynku świetnie i z lekkością wpisuje się w otoczenie.


Menolly Nowe Powiśle - Location

Inwestycja cechuje się doskonałą lokalizacją przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie, w samym sercu Powiśla, stanowiąc jedyny nowy budynek mieszkalny w tej okolicy. Od bulwarów oddziela go jedynie park i Centrum Nauki Kopernik. Okolica budynku w czasie ostatnich lat stała się jedną z najbardziej eleganckich punktów na mapie Warszawy. Ścisłe centrum i Stare Miasto położone są w zasięgu spaceru, natomiast połączenie z pozostałymi częściami miasta jest bardzo łatwe dzięki doskonale rozwiniętej komunikacji miejskiej.

W pobliżu Nowego Powiśla znajduje się wspomniane Centrum Nauki Kopernik, Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego ze swoim urokliwym ogrodem, obszary rekreacyjne Bulwarów oraz wiele kawiarni, restauracji, pubów i klubów, które razem z licznymi stylowymi kamienicami tworzą unikalną atmosferę tej okolicy.


Menolly Nowe Powiśle - Apartments

W inwestycji znajduje się 296 mieszkań o powierzchniach od 45 do 180 m2. Mieszkania zostały wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów, a większość z nich posiada balkony. Na najwyższym piętrze znajdują się penthousy z przestronnymi tarasami, które zapewniają piękne widoki.


Ogólne informacje

Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat mieszkań dostępnych na wynajem i sprzedaż w tej wyjątkowej inwestycji

Dodaj swoją nieruchomość w Menolly Nowe Powiśle
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 4764
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Wybrzeże Kościuszkowskie

Dzielnica
Śródmieście

cena sprzedaży od
700 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
21 000 PLN

cena wynajmu od
3 000 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
80 PLN

ilość mieszkań
296

od centrum
1km

wszystkich pięter
5