Meridian - prestiżowa inwestycja w sąsiedztwie biznesowego zagłębia na Woli - Chłodna, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 5073 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Meridian - prestiżowa inwestycja w sąsiedztwie biznesowego zagłębia na Woli


Zdjęcia inwestycji Meridian

Meridian

Hamilton May prezentuje elegancki budynek apartamentowy Meridian, położony w pobliżu granicy Woli i Śródmieścia, w najdynamiczniej rozwijającej się części Warszawy.


Meridian

Inwestycja została zrealizowana w 2007 r. przez firmę Ronson Development. Za generalne wykonawstwo projektu odpowiadał Hochtief Polska.

Meridian tworzą 3 przylegające do siebie budynki o wysokości od 7-9 pięter, z dwoma kondygnacjami podziemnych garaży. Dziedziniec zaprojektowany został w stylu japońskiego ogrodu, z małym wodospadem i eleganckimi alejkami wyłożonymi granitową kostką. Elewacja budynku, wykonana z piaskowca, nadaje mu elegancki charakter. Do wykończenia holi użyto, kamienia, szkła i stali.


Lokalizacja Meridian

Inwestycja Meridian zlokalizowana jest w pobliżu ścisłego centrum miasta. W zasięgu spaceru znajdują się m.in.: Muzeum Powstania warszawskiego, Pałac Kultury i Nauki, Dworzec Centralny, Złote Tarasy, Ogród Saski i Stare Miasto, oraz stacja metra przy Rondzie Daszyńskiego. Meridian jest wprost idealną propozycją dla pracowników wielu pobliskich biurowców.


Apartamenty w inwestycji Meridian

W budynku znajduje się 206 apartamentów o powierzchni od 47 do 183 m2. Wszystkie mają widną kuchnię, przestronne loggie oraz garderoby. Duże drewniane okna zapewniają optymalne nasłonecznienie mieszkań.


Ogólne informacje o inwestycji Meridian

Meridian stworzony został dla osób, które estetykę, wygodę i funkcjonalność cenią sobie najwyżej. Wszystkich zainteresowanych mieszkaniami w tej inwestycji prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Dodaj swoją nieruchomość w Meridian
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 5073
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Chłodna

Dzielnica
Wola

cena sprzedaży od
500 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
10 800 PLN

cena wynajmu od
2 500 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
56 PLN

ilość mieszkań
206

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
9

Podobne inwestycje