Mokotovia - kameralne osiedle wielorodzinne na Mokotowie - Antoniego Józefa Madalińskiego, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 8967 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Mokotovia - kameralne osiedle wielorodzinne na Mokotowie


Zdjęcia inwestycji Mokotovia

Mokotovia

Mokotovia to kamaralny apartamentowiec w samym sercu Starego Mokotowa, blisko centrum Warszawy, położony w otoczeniu zieleni.


Mokotovia

Inwestycja jest projektem deweloperskim Orco Property Group, który jest również autorem ekskluzywnego wieżowa Złota 44. Została oddana do użytku w 2006 roku i składa się z dwóch sześciopiętrowych budynków mieszkalnych. Charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia części wspólnych. Posiada zadbane, zielone patio wewnętrzne, opiekę portiera, całodobową ochronę, garaże podziemne, windy oraz komórki lokatorskie. Kameralna zabudowa i elegancka architektura stwarzają niepowtarzalną atmosferę.


Mokotovia - Lokalizacja

Osiedle Mokotovia znajduje się na Mokotowie, pomiędzy stacjami metra Pole Mokotowskie i Racławicka. Dogodna lokalizacja umożliwia komfortową komunikację z miastem bez konieczności używania auta. Bliskość parków Morskie Oko, Królikarnia, Pole Mokotowskie, Park Dreszera sprzyja aktywności fizycznej. Oprócz tego w pobliżu znajdują się także liczne kawiarnie, restauracje, punkty i lokale usługowe, Galeria Mokotów


Mokotovia - Apartamenty

Budynek składa się ze 121 nowoczesnych apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 30 do 125 m2. Charakteryzują się one doskonałym rozkładem, przestronnością, funkcjonalnością i łatwością aranżacji.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych apartamentów.

Dodaj swoją nieruchomość w Mokotovia
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 8967
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Antoniego Józefa Madalińskiego

Dzielnica
Mokotów

cena sprzedaży od
350 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
15 000 PLN

cena wynajmu od
2 600 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
58 PLN

ilość mieszkań
121

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
6