Osiedle Eko-Park - luksusowy kompleks mieszkaniowy w prestiżowej części Mokotowa - Biały Kamień, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 4928 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Osiedle Eko-Park - luksusowy kompleks mieszkaniowy w prestiżowej części Mokotowa


Zdjęcia inwestycji Osiedle Eko-Park

Osiedle Eko-Park

Hamilton May prezentuje ekskluzywną inwestycję mieszkaniową mieszczącą się w zielonej części Mokotowa, tuż obok Pola Mokotowskiego, w samym sercu Warszawy.


Osiedle Eko-Park - Inwestycja

Osiedle Eko-Park składa się z 14 indywidualnych struktur, odznaczających się indywidualnym stylem, zlokalizowanych na obszarze ok 19 hektarów. Cała inwestycja znana jest również pod nazwą "Biały Kamień" i stanowi dom dla wielu pracowników sektora biznesu, pracujących w centrum miasta.


Lokalizacja osiedla Eko-Park

Ten luksusowy kompleks oddalony jest ok. 2 km od centrum miasta, leżąc jednocześnie w samym sercu Warszawy. Lokalizacja ma do zaoferowania wiele terenów zielonych, jest również świetnie skomunikowana z resztą miasta za pomocą środków komunikacji miejskiej oraz metra.

W pobliżu można znaleźć wiele restauracji - oferujących zarówno kuchnię polską jak i zagraniczną, wśród nich jedna z najlepszych restauracji Sushi w Warszawie oraz liczne kawiarnie, międzynarodowe przedszkola czy salony urody - wszystko w zasięgu spaceru.


Apartamenty na Osiedlu Eko-Park

Osiedle Eko-Park oferuje apartamenty o różnorodnym typie i rozmiarach od 52 do 196 m2. Inwestycja oferuje łącznie 1 200 apartamentów - w znacznym stopniu zamieszkałych przez młode pokolenie wyspecjalizowanych pracowników, prowadzących działalność w centrum miasta, korzystając z wygodnych możliwości transportowych.


Osiedle Eko-Park - opis budynków

W skład kompleksu Eko-Park wchodzą następujące budynki:


Allegretto

Składa się z 5 eleganckich trzypiętrowych budynków ukończonych w 2002 roku przez wykonawcę Mitex SAZ. Projekt został stworzony przez architektów Architectural Studio APA, Kurylowicz & Associates oraz Staniszkis Architect.


Bolero

Ten piękny kompleks mieszkaniowy składa się z pięciu trzypiętrowych budynków ukończonych w połowie 2005 roku. Zaprojektowali go: Thomas Korneluk, Matthew Paris oraz Thomas Nightingale - wykonawcą po raz kolejny był Mitex SAZ.


Cameratta

Składa się z pięknie zaprojektowanych trzypiętrowych budynków stworzonych przez biuro BIM Architects - inwestycja ukończona została w połowie 2005 roku. Wykonawca: Kajima.


Delicato

Jedna z najnowszych inwestycji - ukończona została w 2009 roku. Składa się z trzypiętrowych budynków z rozległym ogrodem. Projekt: Studio APA oraz Kurylowicz & Associates.


Etude

Składa się z czteropiętrowych budynków odznaczających się unikatowym designem. Inwestycja oddana została w połowie 2007 roku - projekt stworzyli Thomas Korneluk i Thomas Nightingale.


Milonga

Oferuje trzy pięciopiętrowe budynki z ogromnymi ogrodami. Projekt został ukończony w 2008 roku przez SPS Construction Ltd. Projekt: Architectural Studio APA Kurylowicz & Associates.


Grazioso

Nowa inwestycja w Eko Park. Apartamenty zlokalizowane są na ulicy Chodkiewicza na Mokotowie - mieszczą się one w trzech budynkach. Projekt stworzony został przez APA Kurylowicz & Associates oraz wykonany przez firmę RE-ban. Budowę ukończono w drugim kwartale 2013 roku.


Violino

W skład kompleksu wchodzą siedmiopiętrowe budynki z dużymi ogrodami i mnóstwem zielonej przestrzeni. Projekt został ukończony przez SPS Construction Ltd. oraz stworzony przez Stchitectural Studio APA Kurylowicz & Associates.


Quattro

Ta część inwestycji składa się z trzypiętrowych budynków z dużymi apartamentami oraz ogrodem na samym szczycie. Projekt stworzony został przez APA Kurylowicz & Assicates i ukończony w 2003 roku przez Mitex SA.


Rhapsody

Inwestycja ukończona pod koniec 2002 roku - składa się z siedmiopiętrowych budynków. Została ona zaprojektowana przez zespół krakowskich architektów pod przewodnictwem Marka Dunikowskiego z biura architektonicznego DDJM.


Serenata and Bridal

Oba projekty autorstwa APA Kurylowicz & Associates zostały ukończone w 2006 roku przez Mitex SA oraz MSW. Składają się one z ośmiopiętrowych budynków z podziemnym garażem.Osiedle Eko-Park - ogólne informacje

Dostępność apartamentów na osiedlu Eko-Park zależy od aktualnego popytu. Zważywszy jednak na znaczną ich liczbę, Hamilton May jest w stałym posiadaniu bogatej oferty mieszkań o różnorodnych rozmiarach i konfiguracji. Inwestycja jest szczególnie popularna wśród pracowników biznesowych oraz obcokrajowców, podczas ich dłuższego pobytu w Warszawie.

Dodaj swoją nieruchomość w Osiedle Eko-Park
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 4928
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Biały Kamień

Dzielnica
Mokotów

cena sprzedaży od
690 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
17 000 PLN

cena wynajmu od
2 000 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
60 PLN

ilość mieszkań
1200

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
5

Podobne inwestycje

Inwestycje w pobliżu