Hubertus - nowe osiedle mieszkaniowe w atrakcyjnej lokalizacji - Obrzeżna, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 4822 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Hubertus - nowe osiedle mieszkaniowe w atrakcyjnej lokalizacji


Zdjęcia inwestycji Osiedle Hubertus

Osiedle Hubertus

Hamilton May przedstawia nową, atrakcyjnie zlokalizowaną inwestycję - osiedle Hubertus.


Osiedle Hubertus

Osiedle Hubertus to kompleks mieszkaniowy składający się z sześciu głównych budynków mieszkalnych o zróżnicowanej wysokości (do 10 pięter) oraz jednego kameralnego - liczącego zaledwie 11 mieszkań. Na terenie osiedla znajduje się również dwupoziomowy podziemny garaż, w którym działa serwis samochodowy, przeznaczony wyłącznie do obsługi aut mieszkańców. Cały kompleks zaprojektowany został na wzór małego miasteczka - zielone patia, usytuowane wewnątrz każdego kwartału mieszkalnego inwestycji, starannie zagospodarowana przestrzeń między poszczególnymi budynkami oraz parkowa promenada z kameralnymi miejscami wypoczynku i funkcjonalnymi placykami zabaw dodają osiedlu uroku.

Teren osiedla jest wydzielony z otoczenia budynkami, natomiast pozostałe części obwodu są ogrodzone - takie rozwiązanie nie tylko zwiększa poczucie bezpieczeństwa, ale również pomaga oddzielić spokojny i zielony teren osiedla od zgiełku miasta.

Bezpieczeństwu mieszkańców ma służyć także system monitoringu, wideodomofony oraz wykorzystanie magnetycznych kart dostępu do klatek schodowych. Do zwiększenia komfortu mieszkańców przyczynia się natomiast wprowadzenie usług concierge – asystentów, gotowych do pomocy mieszkańcom w realizacji spraw mieszkańców.

Czynnikiem wyróżniającym jest także planowany program integracyjny „Hubertus - dobre sąsiedztwo”, który wprowadzi wiele możliwości aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności.

W latach 2008-2013 zrealizowanych zostało V etapów inwestycji. Ostatni, VI etap wybudowany został na przełomie lat 2015-2016.


Lokalizacja Osiedla Hubertus

Inwestycja zlokalizowana jest na Służewcu przy ulicy Obrzeżnej 1. W pobliżu znajduje się Galeria Mokotów, centrum biznesu - Mokotów Business Park, a w bezpośrednim sąsiedztwie odnajdziemy również jeden z najpiękniejszych w Europie Torów Wyścigów Konnych, który widać z okien wielu mieszkań.
Doskonałe połączenie komunikacyjne tej części Służewca z dowolnym miejscem w Warszawie, zapewnia mieszkańcom osiedla Hubertus bliskość kilku linii autobusowych i tramwajowych oraz głównych arterii miasta.


Apartamenty na Osiedlu Hubertus

Osiedle liczy w sumie ok. 1200 mieszkań, o metrażach od 32 do 107 m2 i wysokości mieszkań ok. 2,80 m. Każde mieszkanie w Hubertusie ma balkon, werandę bądź taras. Duża ilość przeszkleń w elewacjach zapewnia doskonałe nasłonecznienie mieszkań.


Ogólne informacje

Okolice Mokotowa i Służewca to atrakcyjna lokalizacja dla osób planujących kupno nowego mieszkania dla siebie, jak i na cele inwestycyjne. Biuro Hamilton May zaprasza do kontaktu osoby zainteresowane mieszkaniami w tej inwestycji

Dodaj swoją nieruchomość w Osiedle Hubertus
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 4822
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Obrzeżna

Dzielnica
Mokotów

cena sprzedaży od
545 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
12 000 PLN

cena wynajmu od
1 800 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
50 PLN

ilość mieszkań
200

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
10