Konstancja - ekskluzywne osiedle w Konstancinie-Jeziornej - Warszawska, Konstancin-jeziorna - Zobacz szczegóły, ref. 4797 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Konstancja - ekskluzywne osiedle w Konstancinie-Jeziornej


Zdjęcia inwestycji Osiedle Konstancja

Osiedle Konstancja

Hamilton May z przyjemnością prezentuje inwestycję "Konstancja" - luksusowe osiedle domów jednorodzinnych położone w unikalnej lokalizacji - Konstancin-Jeziorna


Osiedle Konstancja

Położone na terenie Konstancina-Jeziornej osiedle Konstancja to nowe, ekskluzywne podwarszawskie osiedle domów jednorodzinnych i bliźniaczych oraz rezydencji, które łączy w sobie cechy nowoczesnego osiedla z naturalnym pięknem otaczającego go krajobrazu.

Osiedle Konstancja docelowo liczyć ma 320 domów. Dotychczas zrealizowane pięć etapów inwestycji zaowocowało 279 ukończonymi domami, nad którymi opiekę architektoniczną sprawowały takie pracownie, jak 'JEMS Architekci', 'dip Biuro Projektów' oraz 'APA Kuryłowicz & Associates'

Konstancja charakteryzuje się wyjątkową dbałością o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Z jednej strony atutem jest klimat miejscowości będącej znanym uzdrowiskiem oraz plan architektoniczny zapewniający dużą ilość zieleni w obrębie osiedla, czy miejsca przeznaczone dla dzieci - m.in. plac zabaw i boisko do koszykówki

Do zapewnienia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców przyniają się: całodobowa ochrona, system kamer oraz dodatkowa bariera na podczerwień, kontrolowany wstęp, 24-godzinna portiernia, domofony, teren ogrodzony i strzeżony.


Lokalizacja osiedla Konstancja

Osiedle Konstancja oddalone jest od ścisłego centrum Warszawy o zaledwie 16 km dobrego dojazdu. Ta odległość zapewnia możliwość sprawnego przedostania się do centrum miasta, a równocześnie gwarantuje ciche i pełne zieleni otoczenie oraz zdrowy klimat.

Warto zwrócić uwagę również na bliskość Szkoły Amerykańskiej oraz nowo otwarte na terenie osiedla przedszkole. Liczne tereny zielone oraz miejsca zabaw dla dzieci, dają poczucie oderwania się od miejskiego zgiełku oraz wydają się być doskonałym miejsce dla rodzin z dziećmi.


Opis domów na osiedlu Konstancja

Osiedle konstancja skupia domy w zabudowie bliźniaczej oraz rezydencje o powierzchni od 216 do 311 m², położone na obszarze malowniczych działek mierzących od 700 do 1650 m².

Wnętrza domów są zaprojektowane z dużą starannością i troską o komfort życia ich mieszkańców. Dodatkowo konstrukcja budynku pozwala na jego dostosowanie do potrzeb konkretnego klienta. Wszystkie domy wyposażone są w duże drewniane okna, zapewniające dobre oświetlenie wnętrz. Warto zwrócić uwagę również na tarasy, które mogą stać się naturalnym przedłużeniem salonu.


Informacje ogólne

Hamilton May docenia osiedle Konstancja ze względu na jego wyjątkowe położenie oraz dbałość o komfort i bezpieczeństwo, z jakim zostało zaprojektowane i wykonane. Ta lokalizacja cieszy się na rynku dużym uznaniem wśród wymagających klientów.

Zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem celem zapoznania się z aktualną ofertą sprzedaży i wynajmów domów w Konstancji.

Dodaj swoją nieruchomość w Osiedle Konstancja
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 4797
status
Istniejący

Miasto
Konstancin-Jeziorna

Ulica
Warszawska

Dzielnica
Konstancin-Jeziorna

cena sprzedaży od
1 800 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
11 500 PLN

cena wynajmu od
8 000 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
50 PLN

ilość mieszkań
320

od centrum
w centrum

wszystkich pięter

Podobne inwestycje