Osiedle Moko - nowoczesna, rodzinna inwestycja na Mokotowie - Magazynowa, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 7318 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Osiedle Moko - nowoczesna, rodzinna inwestycja na Mokotowie


Zdjęcia inwestycji Osiedle Moko

Osiedle Moko

Moko to znajdujące się na Mokotowie osiedle mieszkaniowe idealne dla rodziny. Doskonała lokalizacja oraz wysoki standard budynku i jego wykończenia stawiają Moko w czołówce prestiżowych warszawskich inwestycji.


Moko

Moko jest wymarzonym osiedlem dla rodzin z dziećmi. Składa się z czterech budynków o żelbetonowej konstrukcji wysokości 7 kondygnacji. Teren jest chroniony i posiada system monitorujący. Jest również przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Osiedle cechuje elegancka bryła budynków, jasna elewacja i wygodny układ przestrzeni. Otaczające ją budynki są niewysokie, co zapewnia dobre doświetlenie mieszkań.


Moko - Lokalizacja

Inwestycja usytuowana jest przy ulicy Magazynowej, w rejonie Ksawerów. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie i szpitale. Bliskość metra, przystanków tramwajowych i autobusowych zapewnia dobre połączenie komunikacyjne z całym miastem. Wolny czas możemy spędzić w pobliskich parkach, a na zakupy udać się do Galerii Mokotów.


Moko - Apartamenty

Osiedle Moko oferuje szeroką ofertę wygodnych i funkcjonalnych mieszkań o wymiarach od 30 do 140 m2 i wysokości 2,8 m. W zależności od poziomu mieszkania dodatkowo posiadają loggie lub balkony. Dla mieszkań na najwyższych piętrach przewidziano tarasy, z kolei dla mieszkań na parterze - przynależne przedogródki.
W momencie oddania do użytku w mieszkaniach znajdują się instalacje elektryczne (gniazdka, włączniki światła), grzejniki, drewniana stolarka okienna, gładź na ścianach i wylewka na podłodze.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat apartamentów dostępnych na sprzedaż.

Dodaj swoją nieruchomość w Osiedle Moko
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 7318
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Magazynowa

Dzielnica
Mokotów

cena sprzedaży od
322 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
9 000 PLN

cena wynajmu od
2 600 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
68 PLN

ilość mieszkań
127

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
7

Podobne inwestycje

Inwestycje w pobliżu