Osiede Ventana - eleganckie i stylowe osiedle rezydencji - Słonecznej Polany, Giewont - Zobacz szczegóły, ref. 4619 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Osiede Ventana - eleganckie i stylowe osiedle rezydencji


Zdjęcia inwestycji Osiedle domów Ventana

Osiedle domów Ventana

Hamilton May prezentuje eleganckie i stylowe osiedle rezydencji Ventana, położone w przepięknym, cichym i zielonym otoczeniu, w pobliżu Warszawy.


Inwestycja Ventana

Ekskluzywne kameralne osiedle położone w podwarszawskim Walendowie. Wille sąsiadują z pełnymi uroku Lasami Chojnowskimi, stawami oraz rzeką Utratą. To malownicze miejsce jest idealne dla tych którzy cenią sobie życie w otoczeniu przyrody i jednocześnie pragną korzystać z infrastruktury dużego miasta. Wjazd do Ventany otwierają dwie piękne żelazne kute bramy, a teren otacza eleganckie i solidne ogrodzenie. Architektura domów Ventany nawiązuje do tradycji klasycznych dworków. Osiedle ma własną strefę rekreacyjną z placem zabaw. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa całodobowa ochrona. Domy otoczone są piękną, indywidualnie zaprojektowaną zielenią, a uliczki wokół są starannie oświetlone i oznakowane


Lokalizacja - Ventana

Osiedle położone jest w Walendowie, zaledwie 18 km od Warszawy, pomiędzy Nadarzynem a Magdalenką, 20min od lotniska Okęcie. W bliskim sąsiedztwie znajdują się parki handlowe - Janki i Maximus. W zasięgu mieszkańców są oddalone o kilka minut: żłobki, przedszkola, szkoły, sklepy, stadnina koni, fitness i baseny. W pobliżu osiedla znajdują się trasy: katowicka i krakowska. Do centrum prowadzi Aleja Krakowska, natomiast do Piaseczna i ulicy Puławskiej można dojechać przez Magdalenkę.


Domy i Rezydencje - Ventana

Każdy klient ma inny gust i styl życia, dlatego Ventana oferuje do wyboru domy i rezydencje w siedmiu różnych projektach. Jednak wszystkie budynki charakteryzuje elegancja, przestrzeń i pięknie doświetlone wnętrza.

Wille zostały wykonane ze sprawdzonych i naturalnych materiałów budowlanych o wysokiej jakości. Materiałem ściennym są pustaki ceramiczne grubości 25 cm. Pokrycie dachu jest z wysokiej jakości dachówki ceramicznej, w kolorze grafitowym. Drzwi i okna są drewniane, w kolorze białym, z nowoczesnymi okuciami i szybami termofloat. Balustrady balkonowe są ręcznie kute ze stali. Budynki osiedla Ventana mają dwie pełne kondygnacje (parter i I piętro) o wysokości 3,0 m każda, co niewątpliwie wyróżnia je spośród standardowych projektów deweloperskich przewidujących parter i poddasze użytkowe.

Domy dostępne są w różnych rozmiarach, począwszy od domów typu A o powierzchni 160 m2 i rezydencji typu E 470 m2

Dodaj swoją nieruchomość w Osiedle domów Ventana
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 4619
status
Istniejący

Miasto
Giewont

Ulica
Słonecznej Polany

Dzielnica

cena sprzedaży od
795 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
5 560 PLN

cena wynajmu od
4 700 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
27 PLN

ilość mieszkań
48

od centrum
18km

wszystkich pięter
2

Podobne inwestycje